Greiti pasimatymai, angliškai speed dating, yra viena iš naujausių pasimatymo formų, kur jūs susitinkate su keliais galimais kandidatais į partnerius, specialiu tikslu organizuojamo renginio metu. Greitas pasimatymas duoda daug naudos, bet turi ir keletą trūkumų. Tad, tik jums nuspręsti, ar ši susipažinimo forma jums. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite toliau.


Kai kalbame apie greitus pasimatymus, privalumų sąrašas yra daug ilgesnis nei trūkumų. Pirma, kiekvienas renginyje esantis asmuo dalyvauja ten su vienu ir bendru tikslu – sutikti artimą žmogų. Skirtingai nei kitose bendravimo vietose, pavyzdžiui, baruose, aludėse, klubuose ir t.t., žmonės dalyvaujantys “speed dating” ieško būsimo partnerio.


Greito pasimatymo renginyje dalyviai parenkami ir sugrupuojami pagal amžiaus grupes. Be to tai veiksminga koncepcija, kuri neeikvoja jūsų brangaus laiko. Taigi, jei jums konkretus dalyvis nepatinka, jums nereikia praleisti valandos ar visos dienos su juo, kol galėsite jo atsikratyti. Tai bus automatiškai atlikta per kelias minutes. Taigi jum netenka ir nuobodžiauti. Jūs taip pat turėsite progą susitikti naujų žmonių, kurie bus su skirtinga patirtimi, skitingos prigimties ir turės skirtingus interesus. Tai sunkiai įmanoma, bet kurio kito socialinio renginio ar vietos atveju.


Šiuose renginiuose jums suteikiama pasikalbėjimui ideali atmosfera. Atmosfera netriukšminga ir patogi, be to saugi. Renginyje galite dalyvauti vienas arba kartu su grupe draugų, tad galėsite jaustis patogiai. Nėra jokio spaudimo arba nepatogumo rinktis arba atmesti ką nors tai jam sakant tiesiai į akis, kadangi atrankos procesas yra atliekamas tik renginio pabaigoje. Taigi, nepatogių akimirkų nepatirsite.


Kalbant apie trūkumus, greiti pasimatymai suteikia per mažai laiko, jūs nei pats spėsite padaryti įspūdį, nei pažinti kurį nors dalyvį. Taigi, daugiausia sprendimai grindžiami paviršutiniškomis priežastimis, kaip išvaizda ir savęs pristatymas. Be to renginio atsakymas arba grįžtamasis ryšys gaunamas tik po kelių dienų, o ne akimirksniu. Todėl jūs turite apsišarvuoti kantrybe ir palaukti.


Greiti pasimatymai organizuojami Vilniuje, Kaune. Internete, tikrai, rasite ne vieną tuo užsiimančią įmonę.