Planuojant pasimatymą protinga greitai peržvelgti tai, kaip atrodote, elgiatės, rengiatės ir kvepiate. Nors skamba juokingai, tiesa yra ta, kad šie faktoriai turi būti patikrinami dar prieš išeinant į pasimatymą. Kiekvienas vyras turi apsvarstyti, kur eiti ir kaip leisti laiką su savo partnere, ir pasistengti išlaikyti teigiamą bei draugišką požiūrį pasimatymo metu. Punktualumas bei gražus, džentelmeniškas elgesys taip pat tik į naudą.


Kelias mėgiamų pasimatymų vietų : paplūdimiai, koncertai, restoranai, parkai, mini golfo laukai, miesto restoranai, kavinės, picerijos.


Šiandien protinga apsvarstyti tolimesnio maršruto tašką. Jūs atitrūkstate nuo miesto šurmulio ir suteikiate sau malonų atokvėpį toliau nuo miesto vietovių. Partneriams tai gali patikti, o jų santykių artumas gali peraugti į naują formą.


Patartina leisti partnerei išreikšti savo nuomonę, todėl be mokėjimo kalbėti, būtinai išmokite būti geru klausytoju. Pasitikintis, draugiškas ir teigiamas požiūris bei aiški pomėgių ir nemėgiamų dalykų diskusija, gali panaikinti psichologines sienas ir sumažinti skirtumus, tačiau per pirmąjį pasimatymą geriau luktelti ir tai palikti vėlesniems susitikimams.


Yra daug įvairių idėjų pasimatymams, o kūrybiškai pasinaudojus savo galimybėmis, unikalių idėjų pasimatymui galite sukurti ir patys.