Pažinčių profiliai yra parašyti žmonių, kurie nori per internetą susipažinti su naujais žmonėmis ir nueiti į pasimatymą. Pasimatymai internete yra geriausias būdas susitikti įdomius žmones ir, jei viskas tinka, pratęsti gyvą pažintį. Kartais tai gali būti sumeluota, kartais ir išeiti į gerą..


Tai gali būti labai monotoniškas procesas, o kartais tapti klaida. Jūs niekada nežinote, kada žmogus, su kuriuo kalbatės internetu, yra sąžiningas, o kada apgaudinėja. Jei esate vyras ir norite susipažinti su moterimi internete, jūs turite susikurti labai gerą aprašymą.


Kokia yra anketos svarba?


Jūsų profilis yra svarbiausias dalykas, kurį žmogus mato, kai jis ar ji žiūri į jūsų profilį. Jūsų pažinčių profilyje yra beveik visa išsami informacija apie jus, jūsų gyvenimą, jūsų pomėgius ir nemėgiamus dalykus,  todėl sukurkite išskirtinį profilį, kuris būtų ne tik patrauklus, bet ir informatyvus. Dažnai vaikinai šiuo aspektu suklysta ir sukurią kažką kvailo ir visai nepatrauklaus.


Rūpestingai sukurkite išsiskiriantį pažinčių profilį. Naudokite gražias antraštes ir užrašus, kurios apibrėš jus ir jūsų charakterį. Stenkitės būti daugiau kūrybiškas nei tikslus (nedėstykite faktų). Pastaroji savybė gali padaryti jūsų profilį blankų ir nuobodų bei nepatrauklų. Greičiau toks profilis sukels susierzinimą. Jūsų profilis turėtų būti pilnas įspūdžių, o ne nuobodus.


Kitas svarbus punktas yra tinkamas elektroninis laiškas. Jūs turėtumėte kontroliuoti naudojamus žodžius. Tai reiškia, kad laišką turėtumėte rašyti tokiu būdu, kad jį skaityti būtų smagu, o turinys trauktų skaitytojo dėmesys.


Laiškas neturėtų būti labai formalus, jis turėtų būti tiesus ir kasdieniškas. Jei merginai jūsų laiškas nepatiks, ji neskaitys ir viso kito. Kai gausite atsakymą iš kitos pusės, parašykite jai tinkamo ilgio laišką.


Tai taip pat labai svarbu. Kai kurie vyrai būna tokie sujaudinti, kad pamiršta, ką jie rašo ir viską sugadina. Jūsų atsakymas turėtų būti labai kuklus ir tuo pat metu labai apgalvotas. Nerašykite tik vardan rašymo.


Ko reikėtų vengti rašant pažinčių profilį


Nepersistenkite, galite pasirodyti kaip kvailys. Būkite protingas ir sumanus. Stenkitės veikti brandžiai ir jūs sulauksite daug dėmesio.


Prisiminkite, kad kuo geresnė anketa, tuo didesnė tikimybė, kad bus su kuo eiti į pasimatymą. Moterys negalės jūsų matyti, tačiau iš skaitomo profilio jos galės susidaryti jūsų vaizdinį, todėl pasistenkite, kad profilis būtų įdomus.