Sakykime taip: įvairovė yra gyvenimo prieskonis. Taigi, kai kalbame apie moteris, išimtys vyrams neegzistuoja. Prieš pradedant draugauti su keliomis merginomis vienu metu, patartina į tai sutelkti dėmesį ir užduoti sau keletą pagrindinių klausimų: Ar tikrai norite pradėti šį rizikingą žaidimą? Jei taip, tuomet kodėl? Ar tai jus kur nors nuves? Ar tai protinga? Ar verta? Svarbiausia raskite atsakymus į šiuos paprastus klausimus ir pirmyn. Tik svarbu gerai apsvarstyti ir elgtis protingai. Prieš pradedant tokius santykius, visų pirma, reikia ištyrinėti priešingos lyties psichiką.


Pakankamai laiko


Kai norite susitikinėti su daugiau nei viena ar dviem moterimis vienu metu, susidursite su privalumais ir trūkumais. Išanalizuokite juos dar prieš pradėdami tokius santykius. Santykiams reikia skirti laiko, o turint jų kelis, gali būti nelengva. Taip pat apsvarstykite piniginį klausimą. Jei jūs tikrai norite leisti laiką su daugiau nei viena mergina, tiesiog pradžioje tai apgalvokite ir gerai susiplanuokite. Leiskite jai žinoti, kad neketinate rimtai saistytis ir laisvą požiūrį demonstruokite nuo pat pradžių. Įsitikinkite, kad jus gerai suprato, nes sąžiningumas bent jau išgelbės jus nuo blogo vardo.


Likite kasdieniškas


Nėra nieko blogo, jei laisvalaikį leisite kartu, bet būtų išmintinga, jeigu partnerė žinotų, kad negalite užtikrinti ilgalaikių santykių. Jūs nežinote, ką ji planuoja, ji gali atkeršyti. Moters požiūriu, kai jūs esate nepriklausomas, užimtas, nepasiekiamas, atrodote įdomus ir reikalingas. Tai taip pat suteikia jums galimybę tyrinėti moteris ir skirtingais manipuliavimo būdais jas pritraukti. Ir, pagaliau, nesusidurdamas su jokiais rūpesčiais galite lengvai išeiti iš santykių, kai tik to norite.