Nors daugelis vaikinų norėtų, kad būtų kitaip, merginos kvietimas į pirmą pasimatymą yra nelengva užduotis. Niekas nemėgsta rizikos būti atmestam. Svarbu nenuleisti rankų ir pabandyti. Jei jūsų gyvenime yra ypatinga mergina, kurią norėtumėte pažinti artimiau, bet neturite pakankamai drąsos pakviesti ją į pasimatymą, šis straipsnis padės jaustis geriau.


Toliau pateikiamos rekomendacijos padės išsiaiškinti, ar mergina jumis domisi ir palengvins juntamą spaudimą. Yra tikimybė, kad šie atidžiai įvertinti žingsniai padidins entuziastingo „taip“ šansus!


1 žingsnis: Pirmiausia ir svarbiausia, išsiaiškinkite, ar ji laisva ir nesusisaisčiusi. Sužinokite, ar ji su niekuo nesusitikinėja.


2 žingsnis: Ar panašu, kad ji jumis domisi? Ieškokite užuominų apie tai, ar ji pamačiusi jus kiekvieną kartą šypsosi, ar sutikusi jus bando pradėti pokalbį. Tai yra požymiai, kurie rodo, kad ji nori apie jus sužinoti daugiau.


3 žingsnis: Raskite bendrą pagrindą tarp judviejų ir daugiau laiko atsainiai kalbėkitės apie tai. Kai jūsų komforto lygis padidės, galite užduoti klausimą, pavyzdžiui, ar ji matė tam tikrą filmą. Priklausomai nuo jos atsako, galima tiesiog pasiūlyti: „Gal galėtume pažiūrėti kartu?“


4 žingsnis: Nepamirškite: į pasimatymą niekada nekvieskite renginio dieną. Planuokite iš anksto ir suteikite jai laiko kruopščiai pasirengti.


5 žingsnis: Į pasimatymą pakvieskite tuo momentu, kai jūs būsite dviese, niekada nedarykite to prieš kitus žmones.


6 žingsnis: Sudarykite išankstinį „kur eisite ir ką darysite“ planą.


7 žingsnis: Neskubinkite įvykių. Net jei esate tikri, kad ji jūsų sielos draugė, juk nenorite visko sugadinti jau per pirmą pasimatymą. Pasilinksminkite, artimiau susipažinkite ir nuspręskite, ar norėsite pasimatyti dar kartą. Jei viskas eisis gerai, kas žino, galbūt netrukus su šiuo asmeniu eisite į antrą pasimatymą.