Aistra yra vienas svarbiausių santuokos komponentų. Ji yra viena iš daugelio sudedamųjų dalių, kuri palaiko liepsnos degimą ir suartina žmones.


Bet norint išlaikyti  aistrą yra tam tikra problema, kuri labai paplitusi tarp vyrų ir jų damų. Jie stengiasi pažadinti moters aistrą, tačiau dažnai nepasiekia jokio rezultato arba yra tiesiog ignoruojami.


Jei esate vienas iš tų vaikinų, kurie jaučiasi taip, tarsi jų damų nedomina seksas, kodėl nepažadinus jos aistros? Kartais jums tiesiog reikia priminti moteriai apie aistrą ir jos nuotaika taps tinkama meilės žaidimams.


Čia rasite keletą patarimų, kurie padės užvesti jūsų moterį ir pažadinti jos seksualinę nuotaika:


Išvalykite jos mintis. Moterys dažnai patiria begalę rūpesčių, todėl nėra lengva atsikratyti daugybės galvoje besisukančių minčių. Kai jas jaudina tiek daug dalykų, seksui mintyse nelieka vietos. Padėkite jai atsipalaiduoti ir išvalyti savo mintis, tiesiog pamasažuodamas. Nugaros masažas arba kojų masažas tikrai gali ją atsipalaiduoti, tačiau būkite atsargūs, masažas neturi būti pernelyg jausmingas, nes tai gali jos nebejaudinti. Prieš pereidami nuo įprasto masažo prie erotinio, palaukite, kol ji duos ženklą.


Padėkite jai jaustis seksualiai. Moterims senstant, kai kurios ima jaustis šiek tiek nesaugiai ir vengti intymumo. Leiskite jai žinoti, kokia graži ir seksuali ji vis dar yra, ir negailėkite komplimentų. Tai padės jai pasijausti pasitikinčia savimi ir sužadins norą mylėtis. Tačiau nepersistenkite, nes jei komplimentas ims skambėti kaip apsimestinis, moteris jumis nepatikės.


Stimuliuokite jos pojūčius. Moters pojūčių stimuliavimas yra raktas į aistrą. Moteris lengva suvilioti kuždant į ausį arba jei “maitinate” ją tinkamais žodžiais ir veiksmais. Minkštas ir švelnus prisilietimas gali “spustelti” teisingą mygtuką. Sužinokite, kokius pojūčius reikia paskatinti ir kas sužadina jos aistrą. Tinkamų pojūčių sužadinimas gali padėti jai atsipalaiduoti ir sužadinti aistros ir intymumo poreikį.


Paruoškite jai šiltą vonią. Po ilgos darbo dienos niekas negali atpalaiduoti geriau nei gera šilta vonia. Paruoškite jai šiltą vonią, kol ji dar negrįžusi ir kas žino, gal ji pakvies jus prisijungti.


Nustebinkite ją. Spontaniškumą verta išmėginti, ypač jei norite į savo gyvenimą grąžinti aistrą. Paruoškite jai mažų staigmenų, už kurias ji bus dėkinga, išvalykite mintis nuo dienos streso ir ji pajus meilės nuotaiką.