Darbo vietoje santykiai dažnai būna pavojingi, tačiau labai ilgos valandos kartu su savo bosu biure, gali sukelti tam tikrą susižavėjimą juo. Darbuotojas gali padaryti pirmą žingsnį ir suvilioti bosą, jei tik turi šiek tiek drąsos. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus.


Apsvarstykite pasekmes. Flirtavimas su bosu ar jo viliojimas prilygsta karjeros savižudybei, todėl įsitikinkite, kad tame darbe likti nenorite. Jei jus traukia boso galia ir dominavimas, apsvarstykite galimybę, kad jei po netinkamų veiksmų jūs prarasite savo poziciją, jis praras savo patrauklią galią. Būkite sąžiningi sau pasekmių ir tik tada pereikite prie tolimesnių veiksmų.


Įsipareigojimų akivaizdumas. Neleiskite jūsų bosui manyti, kad esate įsipareigojusi. Pasimatymus ir santykius kurkite už biuro ribų, kad jūsų viršininkas matytų, jog esate neįsipareigojusi.


Tinkamai renkitės. Venkite rengtis kaip į naktinį klubą, jei einate į biurą. Tai yra pernelyg akivaizdu ir gali patraukti viso biuro dėmesį. Papuošalus taip pat rinkitės subtiliai. Pabandykite atsegti papildomą marškinių sagą ar pradėkite dėvėti šiek tiek trumpesnius sijonus.


Kai įmanoma, flirtuokite. Pasinaudokite laiku, kai esate vieni du su savo viršininku ir lengvai paflirtuokite. Atkreipkite dėmesį į atsaką. Jei jis įsijungia, galėsite pereiti prie sekančio žingsnio. Jei ne, atsitraukite ir vėliau pabandykite dar kartą. Nepamirškite, kad jei flirtuosite prie kitų bendradarbių, jūsų bosas gali blokuoti signalus, kad nepamatytų kiti darbuotojai, todėl flirtuokite tik už uždarų durų, pasilikę keletą minučių po susirinkimo, lifte po darbo arba už uždarų durų savo kabinete.


Atvykite anksti ir išvykite vėlai. Atvykdami anksti į darbą ir pasisiūlydami užsibūti ilgiau, padidinkite laiko dviese tikimybę. Darbas su viršininku vėlai naktį, baigiant ypatingą projektą, yra puiki galimybė vilionėms. Sutikdama dirbti ilgiau, leiskite jam žinoti, kad esate laisva/nepriklausoma, ir tada pasinaudokite galimybe.


Pereikite į asmeninę erdvę. Kai leisite laiką kartu, apsvarstykite flirtavimo perkėlimą į kitą etapą. Šiame etape patekite į jo asmeninę erdvę ir leiskite jam priartėti. Būkite subtili ir galbūt paaiškės, kad viršininkas pats planuoja gundymą.


Priartėkite. Vos tik sulauksite, leidimo eiti į priekį, signalo iš viršininko, judėkite į priekį. Priartėkite ir gundykite biure bei visur, kur galite. Mėgaukitės greitu romanu, nes jis gali ilgai netrukti.


Jei esate pasiruošusi rizikuoti, jūs galite suvilioti savo bosą. Atkreipkite dėmesį į signalus, kuriuos jis siunčia ir, jeigu momentas tinkamas, judėkite į priekį ir mėgaukitės procesu.