Jūs esate sėkmingas darbuotojas, kuris ką tik buvo paaukštintas. Jūs gavote gražų, didelį kabinetą. Turite didelę, patogią kėdę, o vaizdas pro langą tiesiog fantastiškas. Šios gautos nuostabios privilegijos gali būti puiki motyvacija ateičiai ir žinoma, kaip stipriai jūs vertinate tai, ką gavote, kolegų akimis. Tačiau tai dar ne viskas. Jūs gaunate ir priedą.


Sekretorė yra puiki. Jūs būsite nustebintas tuo, kiek daug darbo ji iš tikrųjų atlieka. Ji daro daugelį mokslinių tyrimų. Ji viską gražiai surašo. Ji netgi atneša jums kavos. Ji yra tiesiog nuostabi. Privalumas, kuris jus nustebins yra tas, kad ji dar ir karšta.


Taigi, kai jūs sėdite savo biure praktiškai nieko nedarydamas, ji tuo tarpu daro viską už jus. Visas tas laisvas laikas leidžia jums sutelkti savo dėmesį į kitus reikšmingus dalykus. Vienas iš tokių yra didžiulės pastangos, kad ji nebūtų vien tik vergas darbo vietoje. Kodėl nepratęsus savo dominavimo jos lovoje? Sekite šį trumpą vadovą apie tai, kaip sugundyti savo karštą sekretorę. 


Perskaitykite grobio mintis. Prieš ką nors gundydami, pirmiausia turite žinoti, ką gundote. Ji nėra tik kažkas iš gatvės; ji yra tas, ką matote kasdien darbe. Pakalbėkite su ja ir išsiaiškinkite, kas jai patinka. Sužinokite dalykus, kurie jai svarbūs. Šie dalykai yra tai, ko jums prireiks jai suvilioti, pasikalbėkite su ja ir klausykitės, ką ji nori pasakyti.


Ugdykite jos pasitikėjimą. Kuo labiau pasitikinti savimi moteris tampa, tuo daugiau rizikos ji imasi. Ir taip! Su jumis būti yra rizika. Sakykite jai komplimentus apie tikrus dalykus. Pasakykite kokį puikų darbą ji atliko su ataskaita. Pasakykite, kad su šia nauja suknele šiandien ji atrodo neįtikėtinai graži. Nesakykite nereikalingų ir prastų komplimentų, nes ims atrodyti, kad bandote įsiteikti.


Flirtuokite. Flirtas biure įprasta, bet nepersistenkite. Patikrinkite, ar ji jaučia jūsų flirtą, nes ji gali palaikyti tai seksualiniu priekabiavimu. Pradėkite nuo paprastos šypsenos ir stebėkite, ar ji jums irgi šypsosi. Po ilgos darbo dienos galite pamėginti paplekšnoti jai per petį. Pamėginkite kelis kartus. Sulaukite atsako ir imkitės kito žingsnio.


Pakvieskite į pasimatymą. Pakvieskite pietų ir eikite iš biuro. Dar geriau, pakvieskite vakare išgerti. Tai yra neoficialus susitikimas, kuris nieko nereiškia. Šiek tiek ją paerzinkite žaismingai juokaudamas. Aptarkite ne su darbu susijusius dalykus. Paklauskite apie jos vaikiną ir, jei ji tokio neturi, pasisiūlykite parvežti namo. Kai liksite vieni du, išreikškite savo ketinimus taip tarsi juokautumėte. Tai jus išgelbės, jei ji įsižeis. Atsiprašykite ir apsimeskite, kad tai buvo tik pokštas. Jei ji reaguoja teigiamai, nusišypsokite jai ir, jei ji šypsosi atgal, vadinasi ji sutinka.


Sveikiname! Jūs ką tik sugundėte savo karštą sekretorę ir laimei, ryte bus atlikti jūsų darbai. Nepamirškite, kad kai kuriose vietose tai, ką jūs darote, gali būti neteisėta. Būkite atsargūs ir paskaitykite darbo vietos įstatymus. Būkite atsargus, nes po to, kai išvarginsite ją savo naktiniais vizitais, galite netekti ir sekretorės.