Šiame straipsnyje nekalbėsime apie seksą, o apie tai – kaip prie jo priartėti su jums į akį kritusia moterimi. Čia bus išvardinti ne dalykai, kurie leis moterį „užkariauti lovoje“, o tai, kas jums padės palikti gerą įspūdį ir padidinti savo šansus. Štai dalykai, kurie traukia moteris.


Kvapas – geram kvapui negalite atsispirti ir jūs. Moterys turi daug jautresnę uoslę nei vyrai – tai įrodyta moksliškai, dėl to joms yra daug svarbiau jūsų kvapas nei galėtumėte pagalvoti. Prie pasikvepinusio vyro jos norės prisiglausti, o itin patinkantys kvepalai galbūt net priartins pirmąjį bučinį.


Barzda – tikrai ne visoms moterims, bet nemažai daliai patinka barzdoti vyrai. Tiesa ilga hipsterio tipo barzda nepritrauks milijono damų dėmesio, bet šiek tiek paaugusi ir vyriškumą bei „macho“ elementus simbolizuojanti barzda ir plaukuotumas ant veido turėtų padėti pritraukti jos dėmesį. Dažniau nei rečiau, ūsų patariama vengti.


Tvarkinga apranga – moterims patinka ne tik vyrai su uniforma, tačiau galantiški ir save prižiūrintis stipriosios lyties atstovai. Neprivalote būti išsipustę ir stengtis nustelbti savo išvaizda moterį, tačiau išlyginti rūbai, marškiniai ir neišpurvinti batai dar niekam nepakenkė.


Drąsa, iniciatyva ir pasitikėjimas savimi – labiausiai seksuali vyro savybė moterų akimis – pasitikėjimas savimi. Vyras turėtų nebijoti moterį pakalbinti, paimti už rankos, pašokdinti ar nusivesti nuošaliau ir pabučiuoti.


Šypsena – kaip ir vyrus, taip ir moteris labai traukia šypsena. Besišypsantis vyras turi savybę traukti žvilgsnį ir net pakerėti. Tai – puikus būdas atkreipti į save dėmesį ir sudominti.


Paslaptis ir staigmena – jeigu tempiatės ją už rankos ir ketinate ją pabučiuoti – nesakykite. Jeigu norite nusivesti ją į restoraną – nesakykite kur einate. Moteris labai jaudina ir intriguoja staigmenos bei siurprizai, todėl kai vyras sukuria paslaptį ir moka sudominti bei sukaustyti dėmesį – jis nusipelno būti apdovanotas.Humoro jausmas – moterims patinka juoktis. Juoktis joms patinka todėl, nes taip galima atsipalaiduoti, pamiršti liūdnesnius momentus, rutiną ar tiesiog prasiblaškyti. Juoku galima puikiai pralaužti ledus. Svarbu neperžengti ribos ir juokelius laidyti pokalbio papildymui, o bendravimo nepaversti asmeniniu humoro šou.


Akių kontaktas – įžanga yra svarbu. Moterims labai patinka akių kontaktas. Jeigu ji šypsosi arba net išraudonuoja ar kitaip parodo pozityvias emocijas – sveikiname, jūs kritote jai į akį. Belieka tik prieiti ir bendrauti. Kai priėjote taip pat nepamirškite palaikyti žvilgsnio, nes tai ir labai romantiška.