Daugelis vyrų pastebėjo, kad nors moterys juos myli, tačiau yra nelaimingos. Nesusipratimai auga jums nė nepastebint, nors vis dar esate įsimylėję. Jūs pradedate įtarti jos neištikimybę, tačiau tai gali būti ir netiesa, todėl santykius ardyti būtų neprotinga. Vėliau imate kaltinti save ir gilintis į tai, kad esate atsakingas už sugadintą žaidimą, nes buvote nejautrus jai. Vaikinai, prieš kaltindami save, geriau skirkite laiko ir išsiaiškinkite vyro ir moters santykiuose paslėptus faktus. Kartais tereikia mažos smulkmenos, trupučio dėmesio, kad viskas susitvarkytų.


Jūs esate žmonės iš dviejų skirtingų polių, mąstote ir reaguojate skirtingai. Kadangi norite, jog jūsų moteris priklausytų  tik jums, turite būti tikri dėl priežasčių, dėl kurių tikėtis to būtų tikslinga. Tai ne tik įsipareigojimas, už kurį abu esate atsakingi. Tai ta meilė, kuri jus sujungia ir tas kažkas ypatinga, dėl ko jūs vienas dėl kito išstumdytumėte dangų ir žemę. Yra tam tikri dalykai, kuriuos moteris nori išgirsti iš savo vyro. Tai nuoširdus dėkingumas už viską, ką ir kaip ji daro. Ji nori iš jūsų išgirsti, kad yra kitokia ir jums ypatinga. Niekada nelyginkite jos su savo motina ar bet kuris kita moterimi žemėje. Ji yra atskira asmenybė, o su jumis ji yra dėl kažkokių priežasčių.


Ji turi savo pasaulį. Pabandykite ją prajuokinti, jai tai bus svarbu.


Pabandykite pasakyti komplimentą toms smulkmenoms, kurios jus pritraukė santykių pradžioje. Nesielkite kaip idiotas. Riteriškumas vis dar užima tvirtą poziciją moters galvoje. Stenkitės ją pastebėti, gal jos nauja suknelė ar nauja šukuosena, o gal naujas jums paruoštas patiekalas. Stenkitės pateikti sąžiningas pastabas, nes kitaip ji jus sugaus. Pabandykite aptarti su svarbius dalykus ir atvirai pabendraukite. Pasistenkite parodyti, kad jums rūpi maži jūsų kasdienio gyvenimo dalykai. Pasitikėkite tuo, ką darote ir būkite puikus klausytojas. Eikite lengvai, žingsnis po žingsnio, likusi dalis išsispręs savaime.