Komplimentas – tai tam tikras teiginys, kuris pirmiausia sukurtas taip, kad asmuo, kuriam jis taikomas, gerai pasijustų. Komplimentas priverčia jo gavėją nusišypsoti ir geriau jaustis. Dauguma vaikinų mano, kad jų galvose besisukantys komplimentai yra puikūs, tačiau kai juos pasakote, pasisako kažkaip netinkamai. Parinkdami žodžius turime būti labai atsargūs. Pasakyk netikusį komplimentą ir svajonių mergina nesidairydama nueis su kitu. Geriausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti, tai pasipraktikuoti kaip reikia sakyti komplimentus. Iš tiesų, reikia žinoti kurie tikrai suveiks, o kurie gali ir įžeisti. 


Jei merginai pasakysite, kad jums malonu su ja kalbėtis kad ir visą naktį, ji jausis pamaloninta ir svarbi. Moterims bendravimas yra labai svarbus, todėl šis komplimentas gali būti labai naudingas. Kita priežastis yra ta, kad silpnoji lytis bus tikra, kad ji nėra nuobodi ir jums maloni jos kompanija net tuomet, kai kalbate telefonu. Komplimentą sakykite parinkę tinkamą balso toną. Tokiu būdu juntamas malonumas bus dar didesnis. Nepamirškite, kad prieš sakant šį komplimentą, jums reikia sukurti gerą ryšį ir užmegzti malonų pokalbį.


Kiti komplimentai, kuriuos verta išbandyti yra: „Man patinka taip, kaip tu mąstai“. Šis komplimentas leis jai manyti, kad ją laikote protinga, tai patinka visoms moterims. Paskutinis komplimentas „atrodai fantastiškai.“ Tiesiog pasakykite šiuos žodžius ir jos akyse pamatysite alpulį, bet atminkite, kad prieš panaudojant šią frazę, reikėtų geriau ją pažinti.


Su šiek tiek praktikos bei išlavinto gebėjimo parinkti tinkamą laiką, ir jūs netrukus tapsite komplimentų karaliumi, o tai padės vystytis jūsų santykiams.