Nors Helovynas yra ta proga, kurios metu įprasta pasipuošti įspūdingais personažų kostiumais, šio straipsnio patarimai jums padės ir per bet kokį pobūvį, kur bus reikalingas „dres kodas“. Pasirinkę būtent šiame straipsnyje išvardintus kostiumus galėsite nustebinti visus svečius bei stebėtojus. Tokios išvaizdos moteris visad bus dėmesio centre bei atrodys itin seksualiai. Tad, jūsų dėmesiui keletas variantų, kuo persirengti per helovyną ar kitą šventę, kad atrodytumėte itin karštai.

Playboy zuikutis

Ne veltui būtent šio žurnalo viršelio merginos ir yra vienos geidžiamiausių pasaulio moterų. „Playboy“ jau keletą dešimtmečių diktuoja seksualumo etaloną, o pozuoti žymiam žurnalui yra kone didžiausias įvertinimas modelio gyvenime. Na, Playboy zuikučio įvaizdis ne visada yra vienodas, tačiau apsirengusi kaip vienoks ar kitoks zuikutis tikrai trauksite vyrų akį. Gražios ausytės, daug gražių kūno linijų apnuoginantis kostiumai bei kitos detalės žavi priešingos lyties atstovus.

Seselė – gydytoja

Seksuali seselė su gilia iškirpte arba aistringa daktarė su trumpu sijonėliu – beveik kiekvieno vyro fantazija. Čia mažiau vietos lieka improvizacijai, tačiau daug ką galite priderinti ir pagal progą. Visgi ryškiausi atributai turėtų būti baltas chalatėlis su gana smarkiai prasegtomis sagomis, stetoskopas, baliui tiks ryškus raudonas lūpdažis, na, o seselei visad labai dera ir baltos pėdkelnės.

Super moteris

Neseniai išleistas Super Moters filmas su modeliu-aktoriu G.Gadot labai patiko abiejų lyčių atstovams. Šis kostiumas – tarsi dviejų zuikių nušovimas vienu metu, kadangi tai ir itin seksualus, tačiau tuo pat metu ir labai įkvėpiantis kostiumas. Super moteris žavi, užburia ir labai labai jaudina, todėl seksualiu triko pasidabinusi plaukus pasileidusi herojė bus tikra vakaro puošmena.

Raudonkepuraitė

Šios pasakos motyvais yra paremti tiek siaubo, tiek erotiniai bei pornografiniai filmai, todėl galime teigti, jog šis personažas žavi. Nors originalioje pasakoje Raudonkepuraitė yra gana jauna mergaitė, jūsų kostiume įkūnyta pasakos herojė jau suaugusi ir galinti kiekvieną miške tūnantį vilką išversti iš koto. Klostuota suknelė su skeltuku ir kapišonas bei krepšelis padės sukurti mistišką, tačiau labai pikantišką ir jaudinančią aurą.

Moteris-katė

H.Berry, suvaidinusi moterį-katę ir taip buvo laikoma labai gražia ir geidžiama moterimi, tačiau po jos vaidmens, šis personažas tapo tikra seksualumo bomba. Moteris-katė pasižymi lateksiniais kostiumais, aštriais nagučiais ir aukštakulniais bateliais bei lankstumu. Visa tai – moteriška bei seksualu, todėl moters-katės šarmas apkerės visus priešingos lyties atstovus. Nepamirškite, jog moteris-katė bus tikra tik su lateksiniu kostiumu ir ne kitaip!

Policininkė

Ach, koks jis blogas berniukas, jis privalo būti nubaustas. Dauguma vyrų tikrai yra fantazavę arba net dažnai fantazuoja apie seksualią policininkę. Tiesa, čia jos įgaliojimai neleis patraukti vyro administracinei arba baudžiamajai atsakomybei. Tokia policininkė galės patraukti tik į malonumų bei geidulio apsuptį. Trumpi, prasegti mėlyni arba Lietuvišką uniformą atitinkantys marškinėliai, trumpas sijonas su dirželiu arba be sukurs bendrą vaizdą. Jį papildyti galės antrankiai, kurie pravers vėliau, policininko lazda, akiniai nuo saulės arba kepurė. Klasikinis personažas, kuris niekad nenusibos.

Gepardinis-tigrinis raštas

Šių raštų pristatinėti nereikia. Tai yra daugelio moterų pamėgtas rūbų, tamprių, kelnių ar kelnaičių raštas. Pasirinkę leopardinio ar kitos plėšrios katės rašto rūbus bei suderindama jį su geru makiažu galite sukurti labai seksualios ir geidulingos moters įvaizdį. Toks raštas visada turi gerbėjų ratą, todėl vyrų dėmesio bei kitų moterų aikčiojimo netruks.

Vienuolė

Kodėl Adomas ir Ieva norėjo obuoliuko? Dėl to, kad jis buvo uždraustasis vaisius. Šiuo atveju vienuolės kostiumas sukurs tokį patį tabu, tačiau geidulio pilną įvaizdį. Kaip tinkamai apsirengti? Jums reikės abito arba juodų aprangos detalių su gobtuvu. Juodos prikabinamos kojinės bei kryželis arba rožančius bus puikūs aksesuarai.