Kokie yra neištikimybės ženklai? Viskas prasideda nuo priekabių ieškojimo. Noras išsiaiškinti, ar jūsų partneris iš tikrųjų neištikimas, gali būti gana sudėtingas. Kartais galite manyti, kad kažkas jūsų santykiams negerai, o kartais imate jaustis, kad keletas subtilių pakeitimų verčia jus pernelyg jautriai reaguoti. Vis dėl to nuojauta dažnai pasako, kas negerai. O išsiaiškinti tiesą yra būtina.


Jeigu jūsų partnerio elgesyje su jumis ar aplinka atsiranda pastebimų transformacijų, tuomet pats laikas išsiaiškinti, ar jūsų partneris su kažkuo slapta nesusitikinėja. Svarbiausia prieš pateikiant kaltinimus, nustatyti apgaulės požymius.


 Emocinis ir fizinis nusišalinimas 


Tiesa ta, kad santykiai nėra tiesė. Visi santykiai išgyvena gerus ir blogus laikus. Bus dienų, kai jausitės labiau susiję su partneriu, nei kitomis dienomis. Bet jei jūs pastebėsite reikšmingus partnerio elgesio pokyčius, kurie atrodys taip tarsi jūsų partneris būtų labiau emociškai ir fiziškai nutolęs, tuomet yra tikimybė, kad žaidime dalyvauja trečias asmuo.


Tampa vis dažniau nepasiekiamas


Jei jūsų mylimasis vis ilgiau negrįžta namo ir yra sunkiau pasiekiamas telefonu, tada atėjo laikas spėlioti. Jūs turite stebėti, ar jūsų partneris biure praleidžia vėlyvas valandas, o gal atsirado staigus poreikis iškeliauti verslo reikalais. Tai yra neištikimybės požymiai. Svarbu atkreipti į tai ypatingą dėmesį ir bandyti iš jo/jos draugų ar kolegų išsiaiškinti apie  nepasiekiamumą.


Nieko tokio, jei jūsų partneris kartais išeina iš kambario, kad atsilieptų į asmeninį telefono skambutį, bet jei jūs jaučiate, kad jūsų partneris vis labiau slepia savo telefono skambučius ir pranešimus, ir visada palieka kambarį norėdamas atsiliepti, tai gali būti apgaulės ženklas.


Mažiau sekso


Seksas yra puikus būdas stiprinantis emocinį poros ar sutuoktinių ryšį. Jei jūsų partneris yra patenkintas kitu seksualiniu ryšiu, jam/jai gali būti neįdomu puoselėti seksualinius santykius su jumis. Patikrinkite, ar jūsų partneris jūsų neapgaudinėja.