Jei visi galvojate apie tai, kaip ir kur susipažinti su moterimi, o diskusija, atrodo, nuklysta į niekur su kokiais bičiuliai bekalbėtumėte, pagalvokite, ar ieškote tinkamose vietose!


Nors dauguma vyrų mano, kad barai, klubai ir kiti pramoginiai susibūrimai, kaip pavyzdžiui, teminiai vakarėliai, grilio ir kokteilių vakarai, yra puikios vietos susitikti moterų, panašu, kad jie nesuvokia, jog dauguma moterų šias vietas vertina, kaip tinkamas susidūrimui, tačiau su mažiau galimybių išsivystyti į ką nors rimta. Taigi, nors moterys dažnai lankosi šiose vietose ir gerai leidžia laiką, nė negalvokite, kad jos nežino apie tai, kad įsipareigojimai jums nė motais. Moterys, kurias sutinkate visuomeninėse zonose puikiai žino vienos nakties vilionių paslaptį, todėl  nežiūri į jus rimtai.


Jei norite pradėti efektyvią pažintį su moterimi ir norite, kad ji liktų šalia jūsų ilgiau, nei kol išgers nupirktą gėrimą, būkite tikri, kad tokiose zonose įsijungia ir veikia moteriškas gynybos mechanizmas, todėl geriau prie moters artinkitės draugiškesnėje ir mažiau seksualiai valdančioje aplinkoje. 


Pavyzdžiui, ten, kur moteris nesijaus nesaugi ar valdoma laikinumo ir beprasmiškumo jausmo bei galės išlaikyti tikėjimą apie tikrų santykių susiformavimo galimybę, kaip pramogų parkas, biblioteka, knygynas ar net prekybos centras.


Tokiose vietose jums suteikiama galimybė parodyti savo asmenybę ir pasidalyti bendrais interesais (ji juk ten, tad ją tikriausiai kažkas ten domina, produktas ar paslauga – pakalbinkite, susidraugaukite). Dvasinių dalykų dalinimosi metu (moterys tai mėgsta), prie kavos ir/ar šokolado, pasakykite ką nors šmaikštaus ir su humoru įtikinkite praleisti visą dieną su jumis.