Pažintys internete atrodo intriguojančios, bet reikia žinoti ir keletą gudrybių. Internetinių pažinčių taisyklės reikalauja sąžiningumo apie vedybinį statusą. Jūs turėtumėte įtarti šį faktą tuomet, jei asmuo netalpina savo nuotraukos, nes vedę vyrai nenorėtų būti identifikuoti draugų ar sutuoktinės.


Jei gaunate laiškus, kurie atrodo skubiai rašyti, gali būti, kad asmuo turi tik kelias minutes, kurias gali pabūti atsitraukęs nuo žmonos ir paskubomis pasinaudoja šiuo laiku. Kai vyras (moteris) neduoda jums savo telefono numerio, o suteikia instrukcijas apie balso pašto pranešimus, ragina neskambinti tam tikromis valandomis arba praneša apie trumpą išvyką, prašo atsiųsti išdykėliškų nuotraukų arba pradeda kalbėti apie seksą, venkite jo.


Vyrai, kurie publikuoja savo suglebusius penius, ir moterys, kurios publikuoja savo intymių vietų nuotraukas, dažniausiai yra iškrypėliai. Venkite šių nukrypimų. Pažintys su jais, gali padidinti lytiniu keliu plintančių ligų pavojų.


Visada susitikite viešose, gerai apšviestose vietose, kur daug žmonių, pavyzdžiui, restorane. Nepalikite savo adreso arba kitos konfidencialios informacijos, kuri gali tapti labai pavojinga jums. Visada pasirinkite nemokamą elektroninio pašto adresą, su anonimine sąskaita, kad jūsų negalėtų lengvai atsekti. Pasimatyme daug negerkite, nes tai turės įtakos jūsų sprendimams. Draugams suteikite išsamią informaciją apie savo pasimatymą, ypač apie tai, su kuo susitiksite ir kur bus galima jus rasti.


Norėdami gauti tinkamo žmogaus pasiūlymą, naudokite savo naujausią nuotrauką, kad kitas asmuo žinotų kaip iš tiesų atrodote. Sąžiningumas yra geriausia politika: ilgalaikėje perspektyvoje bus naudinga sąžininga informacija apie savo tikslus, dabartinę padėtį ir savo planus. Nepateikite neteisingos informacijos apie save, anksčiau ar vėliau būsite sugauta(s).


Nepataikaukite ir taip nebandykite pelnyti kito asmens simpatijos, tai neveiksminga taktika. Ir svarbiausia- visas savo gyvenimo dramas pasilaikykite sau, gaileščio troškimas tikrai nepadės užmegsti naujų pažinčių.