Pirmas pasimatymas visada jaudina ir neramina tuo pačiu metu. Daug klausimų galvoje, drąsa tarsi dingsta.. Iš tikrųjų tai tas laikas, kai du nepažįstamieji susipažins artimiau. Noras gražiau apsirengti, dažnai priverčia mus vėluoti. Į pirmą pasimatymą patartina ateiti laiku, nes tai sukuria stiprų įspūdį apie jūsų punktualumą. 


Verta paminėti, kad pirmasis pasimatymas gali būti ir paskutinis, todėl siekiant ką nors įtikinti, milžiniškų pastangų geriausia nedėti. Svarbiausia būkite teigiamai nusiteikę ir pasitikintys savimi.


Pirmojo pasimatymo metu apie trūkumus ar rimtas problemas kalbėti nevertėtų. Kadangi merginos nori būti madingos ir atitikti laikmetį, geriausia pasišnekučiuoti apie naujausias tendencijas.Susitikimas gražioje vietoje, gali nustatyti tinkamą nuotaiką ir padėti geriau suprasti partnerio emocijas ir nuomones.

Keletas esminių pata
rimų į pirmąjį pasimatymą einantiems vaikinams: Tvarkinga šukuosena, kontroliuojamas kūno kvapas, švarūs drabužiai, bendras tvarkingas įvaizdis.


Jei daug kalbate, per pirmąjį pasimatymą save prilaikykite. Patartinas mandagus, švelnus bei rimtas požiūris. Per didelis pasitikėjimas savimi gali sugadinti pasimatymą, tuo tarpu draugiškas požiūris ir keletas humoristinių citatų, gali padėti pralaužti ledus.


Venkite net nedidelių ginčų, nes jie sukuria atstumą ir galiausiai sugadina pasimatymą. Kūrybiškas požiūris ir planavimas dažnai gali būti naudingas.