Seksas yra daugiau nei tai, kas vyksta pataluose, o visą malonumą gali sugriauti prastas etiketas. Nuoširdus, mielas vaikinas santykių pabaigoje gali nebeatrodyti mielas, jeigu jis per laiką pasirodo grubus, savanaudiškas ar šiurkštus, puiki sekso sesija gali baigtis ne itin maloniai, jei vaikinas nepasižymės geromis miegamojo manieromis. Sudarėme blogiausių seksualinių netaktų sąrašą.


1. Iš karto pabėgti 


Po linksmybių moterys nesitiki santuokos pasiūlymo, bet vaikinas, kuris iš karto po sekso pabėgs, jau nebus daugiau kviečiamas į lovą. Net jei nebuvo aptartas nakvojimo klausimas, toks elgesys yra nepriimtinas.


2. Apsiversti ir užmigti


Tai praktiškai taip pat blogai, kaip pabėgti, nes vyras, kuris akimirksniu užmiega, nepadeda moterims jaustis puikiai dėl to, kas nutiko. Merginos nesitiki kalbėtis visą naktį, pasakojant vienas kitam viltis ir svajones, bet nemiegoti bent iki kol pasakysi „labanakt“, tikrai neturėtų būti per daug.


3. Purvini patalai


Net jei jis nesitikėjo, kad ką nors parsives į namus, purvini patalai (purvini reiškia, kad kurį laiką jie akivaizdžiai nebuvo skalbiami) gali gerokai prigesinti aistrą vien supratus, kad savo plika oda teks juos liesti. Fui. Vyras neturi būti beprotiškai tvarkingas, bet švari miegamoji vieta tiesiog būtina.


4. Apsaugos priemonių neturėjimas


Gal prezervatyvai baigėsi, o gal jis pamiršo atsargas papildyti, bet kokiu atveju vyro įžvalgumo stoka reiškia, kad jūs abu patekote į nepatogią padėtį. Bėgimas į parduotuvę žudo nuotaiką, bet nėra kito pasirinkimo, nebent norite viską pristabdyti ir tikėtis, kad jis bus geriau pasirengęs kitą kartą.


5. Nenoras naudoti apsaugą


Tikriausiai tai vienas iš didžiausių sekso netaktų, kurių tik galime sugalvoti. Apsaugos atsisakymas neabejotinai mažina potraukį. Jei vyras suteikia jums visą pasiteisinimų knygą apie tai, kodėl jis nenori saugotis, su juo neverta mylėtis. Jeigu jis prieštarauja apsaugai, tai pirmiausia jis negerbia jūsų sveikatos ir geros savijautos, o tai labai prastas sekso etiketas.


6. Neįprastų dalykų naudojimas neatsiklausus


Tai nutinka įkarščio metu, mes suprantame, bet seksas yra sudėtingas, nes tai, kas vienam teikia malonumą, kitą gali įžeisti. Taigi, jeigu jis pradeda daryti kažką be jūsų poreikių išsiaiškinimo, jis rodo blogas miegamojo manieras. Jums gali patikti tai, ką jis nori pabandyti, bet tikrai svarbu, kad jis pirma tai aptartų. Tai džentelmeniška.