Šiais laikais auskarai įvairiose kūno vietose nėra jokia naujiena, tačiau kai kurie pirsingai iki šiol yra tabu vidutiniam žmogui. Jei planuojate įsiverti auskarą į penį, yra daugybė informacijos, kurią vertėtų žinoti prieš tai darant. Laimei, gavome daugybę naudingos informacijos iš urologų ir auskarų vėrimo specialistų, todėl jums nereikės rūpintis.
1. Penio pirsingas gali būti įveriamas ilgam
Auskarų vėrimo meistrai sako, jog kai vyras nusprendžia įsiverti auskarą į penį, jį pasilikti gali visam gyvenimui.
2. Po vėrimo rekomenduojama nešioti siauresnius apatinius
Labiau prigludę drabužiai padės tvarsčiui išlikti vietoje ir auskaras bus apsaugotas nuo judesių.
3. Kuo ilgiau nesimasturbuosite, tuo geriau
Jei netyčia pataikytumėte į šviežią penio pirsingą besimasturbuodamas, prasitęstų gijimo laikotarpis. Geriausia, jei palauksite bent mėnesį.
4. Erekcija gali būti skausminga
Pirsingas yra atvira žaizda, todėl, kol jūsų vėrimas neužgijęs, erekcija gali būti gana skausminga. Penyje daugybė kraujagyslių, todėl neišsigąskite, jei neužgijus auskarui ir įvykus erekcijai pasirodytų šiek tiek kraujo – tai normalu.
5. Gali prireikti dėvėti sauskelnes ar kitokį tvarstį ateinančias kelias dienas
Auskarų vėrimo meistrai rekomenduoja po vėrimo dėvėti sauskelnes tiems, kas labai kraujuoja. Kitu atveju tiks paprastas tvarstis, kuris sugers kraują.
6. Penio pirsingas nėra toks retas kaip galėjote manyti
Tiesą sakant, šis vėrimas yra gana populiarus.
7. Viena iš komplikacijų – erekcijos disfunkcija
Penio auskaras gali sudaryti sąlygas kraujui ištekėti iš penio galvutės. Be to, ši komplikacija gali būti ir neatsitaisoma. Tačiau penio pirsingo variantų yra gausybė, todėl rinkitės tokį, kurio rizika mažiausia.
8. Patys populiariausi vėrimai yra „Princo Alberto“ ir penio pasaitėlio
Kaip minėjote, penio vėrimų yra tikra gausybė ir jų atsiranda naujų, bet šie du vėrimai yra patys populiariausi. Penio pasaitėlio pirsingas veriamas horizontaliai į penio pasaitėlį. „Princas Albertas“ veriamas per šlaplę ir apatinę penio galvutės dalį. Taip pat gali būti veriamas ir atvirkščiai – per penio galvutės viršų.
9. Pats skausmingiausias penio vėrimas vadinamas „Apadravija“
„Apadravija” yra vertikalus penio vėrimas skersai penio galvutės. Šis vėrimas taip pat yra gana retas.
10. Daugybė vyrų pasiryžta vėrimui su antra puse
Vėrimo meistrai sako, jog daugybė vyrų į vėrimo saloną ateina su antrąja puse, o kai kurios poros ateina kartu įsiverti intymių auskarų, nes mano, jog tai juos suartins.
11. Nėra jokio penio G-taško, kurį auskaras stimuliuotų
Nepastebėta, kad penio auskarai padidina malonumą vyrui. Daugelis jų įsiveria auskarą dėl estetinių priežasčių ir tam, kad padidintų moters jaučiamą malonumą. Nors kai kurie vyrai ir sako, jog jų penio jautrumas padidėjo, tam nėra jokių mokslinių įrodymų.
12. Jei svarstote apie penio pirsingą tik dėl partnerės malonumo, nesiverkite
Erekcijos kokybė (jos standumas, kietumas ir trukmė) yra daug svarbesnė geram seksui, nei penio pirsingas. Pirsingas negali kompensuoti to, ką prarandate, jei patiriate erekcijos disfunkciją.
13. Vėrimui rinkitės tik aukštos kokybės auskarą
Venkite nikelio ar kitų metalų, nes gali būti, jog esate alergiškas. Rinkitės tik medicininį plieną ar titaną.
14. Pasikonsultuokite su auskarų vėrimo meistro kokio tipo vėrimas labiausiai tiks jūsų anatomijai
Kiekvienas kūnas yra skirtingas, todėl ne visi vėrimai jums gali tikti. Geriausia priimti sprendimą po konsultacijos su profesionaliu meistru.
15. Susiraskite profesionalų ir patikimą meistrą
Rasti meistrą, kuris bus profesionalus ir patikimas gali būti nelengva. Meistras turėtų dirbti tik su kokybiškais įrankiais, bei su pirštinėmis. Jei salone yra galimybė apžiūrėti auskarus ne pakuotėje, tokie auskarai neturėtų būti veriami. Geros reputacijos meistras visada turi pateikti klientui žodinę ir rašytinę instrukciją apie tai kaip prižiūrėti pirsingą. Be to, studija turi atrodyti švariai.

16. Penio vėrimas gali būti brangus
Nepamirškite, už ką mokate. Jei radote pigius vėrimus, tokiuose salonuose kokybės nerasite. Streilioms procedūroms reikia kokybiškų įrankų ir auskarų, todėl kaina išauga. O klientai, norintys intymaus vėrimo, sumoka dar daugiau. Taip pat įsitikinkite, jog įrankiai supakuoti atskirai ir išpakuojami tik prieš jūsų akis ir yra sterilizuoti. Meistras turi naudoti vieną adatą vienam vėrimui, todėl adatos turi būti vienkartinės ir po procedūros išmetamos.

17. „Princo Alberto“ vėrimas veriamas per šlaplę, todėl gijimo laikotarpis gali būti sudėtingas
Naujasis jūsų auskaras kontaktuos su šlapimu ir krauju, todėl infekciją pastebėti gali būti sudėtinga. Po vėrimo praėjus 7-10 dienų net patyrusiam urologui gali būti sunku nustatyti ar tai infekcija ar tik gijimo proceso dalis.
18. Šiek tiek kraujo pasitaiko gana dažnai
Kaip minėjome, penyje gausu kraujagyslių, todėl, jei pasirinkote vėrimą, kuris veriamas per penio galvutę ar penį, truputis kraujo pasitaiko dažnai.
19. Po vėrimo kraujavimas dažniausiai pasitaiko ryte
Procedūros metu ir po jos per pirmąsias tris paras kraujo turi būti minimaliai, dažniausiai kraujuojama ryte erekcijos metu.
20. Prieš pasiryždami procedūrai, išsiaiškinkite kokie yra infekcijos požymiai
Aukšta temperatūra, šaltis, skausmas ir patinimas signalizuoja apie infekciją, todėl tokiu atveju reikia nedelsiant apsilankyti pas urologą. Įprastai skausmas, kraujavimas, patinimas ir išskyros turi sumažėti po kelių dienų. Jei skausmas, išskyros, raudonis ar patinimas ima didėti, nedelskite.
21. Tam tikri faktoriai gali lemti didesnę infekcijos riziką
Apskritai penio auskaras padidina tikimybę bakterinėms ir grybelinėms infekcijoms. Taip pat rizika didėja, jei vyras serga diabetu ar jo silpnas imunitetas.
22. Nuo sekso susilaikyti teks iki 8 savaičių
Penio auskaro vėrimo gijimo laikas yra bent jau du mėnesiai, todėl turėtumėte nuo sekso susilaikyti minimaliai nuo 6 iki 8 savaičių.
23. Ejakuliacija bus kitokia
Kai kurie penio auskarai veriame per šlaplę ir tai pakeis ejakuliacijos trajektoriją. Sėkla „neišskris“ taip galingai ir trajektorija pasikeis labiau į šoną. Todėl seksas po pirsingo bus kitoks.
24. Vyrui su auskaru penyje gali prireikti atsisėsti, norint pasišlapinti
Tipiškai, po vėrimo (kuris veriamas per šlaplę) vyrai sėdasi, norėdami šlapintis, nes kitu atveju šlapimas gali veržtis į skirtingas puses.
25. Komplikacijos gali sukelti erekcijos bėdas
Jei vyrui atsiranda infekcija penyje, ji kartais gali užsitęsti ir sustiprėti, ypač tuo atveju, kai laiku nepradedama gydyti. Tai sukelia randus ir erekcijos problemas.
26. Kartais intymių vietų vėrimų rizika yra didesnė dėl drėgmės
Šlapimo ir kraujo mišinys padidina infekcijos riziką. Nors šlapimas yra beveik sterilus, penio galiuke esanti bakterija padaro jį nebesterilų.
27. Penio pirsingas padidina LPL ir šlapimo takų infekcijų riziką
Nors nėra atlikta jokių mokslinių tyrimų šia tema, tačiau bendras supratimas apie mikrobiologiją sufleruoja, kad rizika didėja tiek vyrams, tiek partneriams dėl svetimkūnio. Bakterijos dažnai kaupiasi ant metalinių objektų ir jei vėrimo vieta nėra gerai valoma, tai gali būti puiki vieta bakterijoms daugintis. Be to, atviros žaizdos ypač jautrios infekcijoms.
28. Gali kilti iššūkių naudojant prezervatyvus
Nors ne visi intymūs vėrimai trukdys prezervatyvams, kai kurie, pavyzdžiui, penio galiuko vėrimas, gal lengvai suplėšyti prezervatyvą. Prezervatyvą naudoti įmanoma tik tuo atveju, kai auskaras nebūna per didelis, bet padidėja ir prezervatyvo nusimovimo riziką. Jei nenaudojate kitų kontracepcijos metodų, galite išsiimti auskarą prieš maudamas prezervatyvą.
29. Jei nuspręsite išsiimti auskarą, turėsite apsilankyti pas gydytoją
Jei norite išsiimti ir užsigydyti skylutę, kurioje buvo auskaras, turėtumėte žinoti, kad tai priklauso nuo kelių dalykų: nuo to, kiek laiko turėjote auskarą ir nuo pačios skylutės dydžio. Skylutės, kurioms nėra šešių mėnesių, greičiausiai, sugis savaime, tačiau tos skylutės, kurioms daugiau nei šeši mėnesiai, greičiausiai, savaime nesugis. Tačiau, jei jūsų auskaras buvo veriamas per šlaplę, jums prireiks chirurginės penio rekonstrukcijos.