Mokėjimas kalbėti nešvankiai yra seksualus įgūdis. Žinoma, lengva parašyti nešvankią žinutę, kai esi už ekrano, bet kai esate kartu iš tikro ir turite ką nors nešvankaus pasakyti garsiai? Tai gali velniškai gąsdinti.
Gera naujiena – labai sunku pasakyti kažką netinkamai, kai kalbate nešvankiai. Juk tiesiog garsiai išreiškiate, ką norite nuveikti su žmogumi, kas jums patinka, kas priverčia jus jaustis puikiai ir pan.
Žinoma, aistros akimirkomis nutinka taip, jog protas išsijungia. Niekas nekaltins jūsų, jei pasakysite kažką, kas nuskambės keistai. Jūs tik žmogus, o taip pasitaiko visiems. Blogiausiu atveju pasijuoksite su partneriu. Jei jums reikia pasisemti šiek tiek įkvėpimo, štai keli geriausi mūsų patarimai:
Taigi, nuo ko pradėti?
Jei kada siuntėte nešvankias žinutes, turėtumėte daryti tą patį, tik šį kartą būnant kartu su partneriu, o nešvankiai kalbėdami, lieskite partnerio kūną. Kaip? Atsigulkite su mylimuoju ir gundančiai nurenginėkite jį. Paprašykite partnerio paliesto viena iš savo kūno dalių, pavyzdžiui, vidinę šlaunies dalį. O tada pasakykite kaip pamaloninsite tą jų kūno vietą.
Būkite išradingi ir kūrybingi, taip pat nepamirškite leistis į detales. Pavyzdžiui: „Įsivaizduok kaip lūpomis bučiuoju kaip tik tą vietą, kurią dabar lieti. Nagais švelniai braukiu tavo vidinę šlaunies pusę.“ Tęskite linksmybes ir su kitomis kūno vietomis tol, kol partneriui bus leista jus pajusti.
Šeši vaikinai pasakoja apie seksualiausias kalbas miegamajame:
„Man labai patinka tokios moterys, kurios sako, kad buvo labai blogos mergaitės.“- Nikas, 27 m.
„Man patinka, kai mergina klausia manęs „Ar tai tau patinka?“ ir daro tą švelniai mane liesdama. Tai laaaabai seksualu.“ – Tomas, 25 m.
„ Pats karščiausias dalykas, kurį man kada yra sakius moteris miegamajame yra jos prašymas paimti ją iš nugaros.“ – Andrius, 21 m.
„Viena mergina man kartą pasakė: „Nemaniau, kad vyrai gali būti tokie ištvermingi lovoje.“ Dėl to pasijutau labai gerai.“ – Vilmantas, 36 m.
„Man seksualu, kai mergina mane vadina „tėveliu.“ – Saulius, 26 m.
„Kai mergina pasakė „Ateik ir paimk mane“, aš jaučiausi labai pamalonintas ir iš karto ėmiausi darbo.“ – Tadas, 36 m.
O ko geriau nesakyti? Toliau pasakoja vaikinai:
„Primeni mano eks, kai darai tą.“
Kartais visiems sugrįžta prisiminimai iš praeities, net tada, kai užsiimame seksu su nauju partneriu. Tačiau niekada neturėtumėte pasakyti garsiai, kai prisimenate eks sekso metu su nauju partneriu. Tai sugriaus momentą garantuotai.
„Koks tu didelis.“
O ką daryti, jei jis ne toks ir didelis, o jūs tą sakote tik tam, kad pasigerintumėte vaikinui? Žinoma, kai kurie vyrai tikrai nori tai išgirsti, tačiau neturėtumėte to sakyti, jei vyro penis nepasižymi dydžiu.