Faktas, kad dauguma vyrų masturbuojasi ir daro tai reguliariai. Nėra jokių nustatytų ribojimų kiek maksimaliai ar minimaliai reiktų bei galima masturbuotis. Tačiau išduosime dar vieną faktą – vyrų masturbacija yra ne tik maloni, bet ir labai naudinga. Tai suteikia naudos tiek fizinei, tiek dvasinei sveikatai, bei suteikia puikią galimybę atsikratyti streso. Masturbacija turi būti kiekvieno vyro seksualinio gyvenimo dalimi, nes tai visiškai saugu ir nedaro jokios žalos.

Kokybiškam orgazmui ir malonumui patirti masturbuojantis yra daug įvairiausių būdų ir tikrai nėra vieno „teisingo“. Siūlome išbandyti įvairius pojūčius ir tik tada suprasite ar tai jums patinka. Kai kuriems vyrams malonu jausti visą ranką, kiti naudojasi abiem rankomis, tretiems pakanka tik nykščio ir poros pirštų – viskas priklauso nuo jūsų paties. Taip pat į savo masturbacijos rutiną tikrai verta įtraukti lubrikantus ir sekso žaislus (pavyzdžiui, vibratorius ir vyrų masturbacijai skirtus masturbatorius) – jie suteiks kitokių pojūčių ir paįvairins jūsų solo žaidimus.

Kuo naudinga masturbacija?

Masturbacija naudinga tiek vyrams, tiek moterims. Tai puikus būdas įtampai ir stresui malšinti, bei tyrinėti savo kūną. Juk tik žinodami, kas mums patinka ir kas mus jaudina, galėsime kokybiškai tai perteikti partneriui ir pajusti malonumą mylintis. O kuo dar naudinga masturbacija?

  • Masturbacija padeda geriau išsimiegoti. Visiems pasitaiko, kad neįstengiame užmigti. Tai nutinka dėl įvairių priežasčių ir žmonės griebiasi visokiausių metodų – vieni skaičiuoja avis, kiti griebiasi vaistų, treti užsiima kvėpavimo technikomis. Dar vienas puikus būdas, padėsiantis užmigti, yra masturbacija ir po jos sekantis atpalaiduojantis orgazmas;
  • Masturbacija pagerina nuotaiką. Orgazmo metu išsiskiria „laimės“ hormonai, todėl masturbuodamiesi padėsite sau pakelti nuotaiką;
  • Padeda atsipalaiduoti. Jau minėjome, kad masturbacija padeda sumažinti įtampą ir stresą, todėl galėsite jaustis labiau atsipalaidavęs;
  • Padeda geriau pažinti savo kūną. Masturbuojantis galima geriau pažinti savo kūną, todėl geriau žinome ir savo poreikius, susijusius su seksu. Masturbacijos metu galime atsipalaiduoti ir tyrinėti, o po to tas žinias galime pritaikyti ir sekso su partneriu metu. Taip pat dėl to seksas gali tapti tiesiog geresniu ir malonesniu abiem partneriam;
  • Masturbacija gali sumažinti skausmą. Taip, tai tiesa! Orgazmo metu išskiriamos cheminės medžiagos smegenyse, kurios gali padėti sumažinti galvos, raumenų ir menstruacijų skausmus;
  • Savęs patenkinimas sumažina susikaupusią seksualinę įtampą. Jei esate vienišas, natūralu, kad anksčiau ar vėliau susikaupia tam tikra seksualinė įtampa, kurią būtina pašalinti. Ir tam puikiai tinka masturbacija!

Kuo masturbacija naudinga būtent vyrams?

Kažkodėl yra manoma, kad masturbacija yra gėdinga ir tikrai nėra naudinga. Tačiau tiesa yra visiškai priešinga: masturbacija yra labai naudinga vyrų seksualumui ir bendrai fizinei sveikatai. Masturbuojantis ne tik jaučiamas malonumas, bet ir stiprinama fizine sveikata, vyro pajėgumas lovoje, be to, tai puiki prevencinė priemonė prieš tam tikrus susirgimus.

Vyrų masturbacija gali padėti sumažinti prostatos vėžio riziką
Vieno tyrimo metu paaiškėjo, kad vyrai, ejakuliuojantys vidutiniškai po 21 kartą per mėnesį, turi 33% mažesnę riziką susirgti prostatos vėžiu, nei tie, kurie orgazmą patiria iki 7 kartų per mėnesį. Taigi, masturbacija ir orgazmas ne tik suteikia malonumą, bet ir padeda palaikyti gerą lytinę sveikatą.

Padeda išlaikyti stipresnę erekciją
Nenuostabu, kad senstant silpnėja mūsų raumenų tonusas. Tas pats vyksta ir peniui (juk tai raumuo!). Reguliari masturbacija ar seksas padeda treniruoti dubens dugno raumenis, o stiprūs šios srities raumenys yra gera prevencija prieš erekcijos sutrikimus ir šlapimo nelaikymą.

Peniui, kaip ir visiems raumenims, reikia deguonies, o masturbacija gali jį tuo aprūpinti, nes kraujas, užplūstantis jūsų pasididžiavimą erekcijos metu, ne tik suteikia galimybę pasimėgauti, bet ir pripildo penį taip reikalingo deguonies.

Masturbuodamasis galėsite ilgiau mylėtis su partnere
Kartais vyrams lytinis aktas trunka trumpai paprasčiausiai dėl to, kad jiems trūksta praktikos. Reguliariai masturbuojantis lytinis aktas gali trukti ilgiau, o masturbacija likus valandai iki sekso gali padėti geriau save kontroliuoti.

Treniruokite save skaičiuodami kiek minučių jums prireikia iki ejakuliacijos. Jei paprastai masturbuojantis baigiate per dvi minutes, kitą kartą iškelkite sau tikslą užtrukti tris minutes, taip pat galite skaičiuoti kiek perbraukimų ranka per penį jums prireikia iki orgazmo. Daugelis vyrų gali padvigubinti ištvermę lovoje vos per mėnesį.

Ejakuliaciją atitolinantis gelis
Lytinį aktą prailginantis gelis
YesForLov eliksyras porai (30 ml)
Kremas vyrams Maratonas (30 ml)

Masturbacija stiprina imuninę sistemą
Ejakuliacija sumažina hormono kortizolio kiekį organizme. Kortizolis, paprastai žinomas kaip streso hormonas, mažomis dozėmis padeda reguliuoti ir palaikyti gerą jūsų imunitetą.

Masturbacija gali padėti palaikyti stiprų imunitetą. Be to, vieno mažo tyrimo metu paaiškėjo, kad vyrų organizme atsirado daugiau baltųjų kraujo kūnelių, kai po masturbacijos buvo praėjusios 45 minutės.

Gerina nuotaiką
Jau minėjome, kad masturbacija gerina nuotaiką, tačiau tai taip puiku, jog norime tai pabrėžti!

Masturbacijos metu išskiriama daugybė cheminių medžiagų, dėl kurių jaučiamės geriau. Pavyzdžiui, dopaminas oksitocinas pakelia nuotaiką, pagerina bendrą pasitenkinimo lygį ir aktyvuoja tas smegenų dalis, kurios atsakingos už apdovanojimo jausmą.

Masturbacija padės negalintiems išsimiegoti
Yra daugybė dalykų, kuriuos galite daryti, norėdami pagerinti miego kokybę, pradedant nuo svorio metimo sporto salėje, baigiant tam tikro maisto pasirinkimu. Masturbacija taip pat gali padėti: orgazmo metu smegenyse išskiriami tokie chemikalai kaip prolaktinas, seratoninas ir oksitocinas, visi jie siejami su laimės ir atsipalaidavimo pojūčiais. Taigi, jei pavargote nuo vartymosi lovoje, savęs pamaloninimas gali padėti.

Tai gali pagerinti jūsų odos kokybę
Orgazmas pagerina kraujo cirkuliaciją kūne, todėl kraujagyslės prasiplečia. Dėl šios priežasties kai kuriems žmonėms šiek tiek parausta skruostai (kai kurie tai vadina „spindesiu po sekso“). Taip pat, oksitocinas, kuris išsiskiria orgazmo metu, gali sumažinti uždegiminius procesus ir paraudimą odoje.

Masturbacija padeda geriau pažinti savo kūną
Nors apie tai dažnai užsimenama, kai kalbama apie moterų masturbaciją, vyrams savo kūną pažinti lygiai taip pat svarbu. Žinoma, galite manyti, kad pažįstate save pakankamai gerai, ypač, jei masturbuotis ėmėte gana jaunas. Tačiau naujovių išbandymas visada naudingas, taip pat naudinga išmėginti ir naujas masturbacijos technikas, nes taip galite atrasti kažką naujo ir maloniai nustebti.

Vyrų masturbacija pagerina širdies sveikatą
Populiariu manyti, kad griežtai tik seksas gali pagerinti vyrų širdies veiklą ir sveikatą, bei sumažinti širdies smūgio riziką. Tačiau tam, kad patirtumėte orgazmą, nebūtina užsiimti tik seksu su partneriu, juk tam puikiai tinka ir solo sesija. Trys orgazmai per savaitę gali sumažinti širdies ligų riziką net 45%.

Vyrų anatomija: jautriausi vyro kūno taškai

Niekam nėra paslaptis, kad tiek vyrų, tiek moterų kūnai pasižymi tam tikromis jautriomis zonomis, kurias stimuliuojant, jaučiamas seksualinis malonumas. Tokios zonos dar vadinamos erogeninėmis. Žinodami savo erogenines zonas galėsite labiau eksperimentuoti masturbuodamasis ir patirti skirtingų tipų ir intensyvumų stimuliaciją. Pakalbėkime apie tas erogenines zonas, kurias norėsite stimuliuoti masturbacijos metu.

Galvutė
Dėka penio galvutėje esančių virš 4000 nervų galūnėlių, ši vyro erogeninė zona yra be galo jautri. Masažuokite ją švelniai ir nepamirškite naudoti geros kokybės lubrikantą.

Pasaitėlis
Tai tamprus odos lopinėlis, esantis apatinėje penio dalyje, kur pagrindas susijungia su galvute. Ši vieta ypatingai jautri. Skirkite ypatingą dėmesį šios dalies stimuliacijai, nes ji yra pagrindinis orgazmų „trigeris“.

Apyvarpė
Vyro apyvarpė taip pat yra labai jautri, nes joje pasiskirstę be galo daug jautrių nervų galūnių, dėl kurių neapipjaustytiems vyrams jaučiamas didesnis malonumas. Šis plonas odos sluoksnis leidžia pažaisti skirtingais pojūčiais masturbacijos metu.

Kapšelis ir sėklidės
Ši vieta tiesiog pripildyta ypač jautriais nervais, kurie tik ir laukia paglostymo. Pabandykite švelniai masažuoti sėklidės masturbuodamasis.

Malonumą padidinti galite švelniai braukdamas per kapšelio centrą. Braukite pirštu aukštyn-žemyn ir mėgaukitės.

Tarpvietė
Šis jautrus odos lopinėlis yra tarp sėklidžių ir analinės angos. Šią vietą pakankamai lengva stimuliuoti tiek masturbuojantis, tiek sekso metu. Pamėginkite patrinti tarpvietę masturbacijos metu. Galite kiek paspausti naudodami krumplius, tuo pačiu metu slysdamas pirmyn-atgal. Pamėginkite tai prieš pat ejakuliuodamas – pajusite nuotabų orgazmą.

Prostata
Ši graikinio riešuto dydžio liauka yra ties penio šaknimi, o jos stimuliacija gali sukelti galingus, be proto malonius orgazmus. Prostatą geriausiai pasieksite per analinę angą, todėl tam gali prireikti prostatos masažuoklio ar piršto. Švelniai įveskite lubrikuotą žaisliuką ar pirštą į savo analinę angą, naudokite spaudimą į priekinę sienelę. Kai rasite tinkamą ritmą, laikykitės jo. Maksimaliam malonumui, tuo pačiu metu masturbuokite penį.

Technikos ir metodai vyrų masturbacija

Nors visi masturbuojasi panašiai, yra daugybė vyrų masturbacijos metodų ir technikų, kurie suteikia skirtingus pojūčius jūsų peniui, taip pat kai kurie metodai gali pagerinti ir sustiprinti orgazmą.

Pasiūlysime kelias populiariausias ir dažniausiai naudojamas vyrų masturbacijos technikas, taip pat paminėsime ir mažiau žinomas, kurias jūs, galbūt, norėsite išmėginti. Eksperimentuodami atrasite tinkamus judesius ir ritmą, pajusite skirtingo intensyvumo pojūčius ir geriau suprasite kas jums patinka.

„Klasika“
Jei esate masturbacijos naujokas, ši technika jums, ko gero, tiks labiausiai. Suimkite penį kumščiu, apglėbdamas jį pirštais. Jūsų nykštys ir likę pirštai, greičiausiai, susitiks. Nesuimkite per tvirtai, suimkite tik tiek, kad jaustumėtės patogiai. O dabar tiesiog imkite judinti kumštį aukštyn-žemy, toks judesys galiausiai prives iki kulminacijos, nes sukuria malonias frikcijas.

„Su trumpikėmis“
Tai smagus būdas masturbuotis, jei nenorite nusirengti, tačiau po tokios masturbacijos reikės apsivalyti, tad turėkite tai omenyje.

Dėvėkite savo mylimas trumpikes, erekcijos būsenos penį laikykite galvute į jas. Tai lengva, jei trumpikės yra kiek laisvos. Dabar paprasčiausiai trinkite jautrią galvutę per medžiagą.

Naudojant abi rankas
Suimkite savo penį kumščiu ties pagrindu, o kita ranka suimkite virš kumščio. Iš esmės, formuojate „tunelį“ peniui, į kurį skverbsitės judindamas klubus. Tai viena iš geriausių masturbacijos technikų vyrams, imituojanti seksą su partnere.

„Replės“
Nesijaudinkite, nenaudosite tikrų replių.

Ši masturbacijos technika verčia susitelkti į penio galvutę. Suimkite penio galvutę nykščiu ir likusiais pirštais toje vietoje, kur galvutė susijungia su pagrindu. Dabar imkite slysti į viršų ir žemyn.

„Pienininkas“
Ši vyrų masturbacijos technika reikalauja kiek daugiau pastangų, bet tikrai yra to verta.

Sunerkite abiejų rankų pirštus taip, delnais į save. Suimkite penį, nykščiais į viršų. Taip sukursite „skylutę“ peniui, o tada tiesiog imkite judinti rankas aukštyn-žemyn.

„Iš kitos pusės“
Šios technikos esmė – penio masažas kiek kitokiu kampu. Šis būdas sukuria galimybę stimuliuoti kiek kitus penio taškus, nei įprastai.

Suimkite penį iš viršaus, pasukdamas riešą žemyn ir imkite judėti aukštyn-žemyn.

„Iš lėto“
Ši technika tikrai labai paprasta, tačiau suteiks kitokius pojūčius. Suimkite penį taip, kaip norisi ir paprasčiausiai neskubėkite. Pasimėgaukite pojūčiais ir atsipalaiduokite.

Be visų šių technikų, nepamirškite stimuliuoti ir kitas jau minėtas erogenines zonas, nes kombinuojant skirtingas technikas ir įtraukiant kitas erogenines zonas pajusite skirtingus pojūčius. Taip pat labai rekomenduojame naudoti aukštos kokybės lubrikantą, kuris paprasčiausiai pagerins masturbaciją, suteikdamas slidumo pojūtį.

O tikrai atletiškiems vyrams siūlome išmėginti „autofeliaciją“ – savęs patenkinimą burna! Tai gali būti tikras iššūkis ir tikrai skirta ne kiekvienam, tačiau, jei esate pakankamai lankstus ir atletiškas, po kelių bandymų, galėsite pats sau suteikti oralinį malonumą.

O šiame video rasite dar kelis papildomus patarimus ir įdomias technikas, kad jūsų masturbacija taptų dar įdomesne ir labiau jaudinančia:

 

Sekso žaisliukai, kurie pagerina vyrų masturbaciją

Vyro masturbacijai pagerinti ir paįvairinti, yra daugybė būdų, tarp jų ir sekso žaisliukai. Trokštantys natūralių pojūčių, dažnai renkasi masturbatorius, kurių yra įvairių rūšių, išmatavimų bei galimybių. Taip pat kaip priedas masturbacijai pagerinti dažnai naudojamos ir penio pompos, o tiems, kurie nori papildomos stimuliacijos, yra nemaža prostatos masažuoklių pasiūla.

Masturbatoriai
Pirmiausia pakalbėkime apie masturbatorius. Jei trokštate natūralių pojūčių, šis žaisliukas jums labai patiks. Populiariausi masturbatoriai vyrams dažniausiai yra realistiškos išvaizdos, imituoja vaginalinį, analinį ar oralinį seksą. Vieni populiariausią tokių tipo masturbatorių yra prekinio ženklo „Fleshlight“ gaminiai. Tai aukštos kokybės žaisliukai, diskretiškame ir patogiame laikyti dėkle, kurie suteiks jums neapsakomus pojūčius. Tokių masturbatorių vidus minkštas ir elastingas, medžiaga primena žmogaus odą, tad ir pojūčiai būna itin natūralūs. Jų viduje rasite stimuliuojančią tekstūrą, sudaryta iš įvairių gumbelių ir kitokių nelygumų, o viršuje esančiu dangteliu galėsite reguliuoti ir siurbimo stiprumą.

Taip pat rinkoje atsirado ir išmaniųjų masturbatorių, pavyzdžiui, LELO F1s. Šis žaisliukas patiks išmaniųjų technologijų fanui, nes yra valdomas programėle, taip pat jis atrodo kaip šių laikų technologijų stebuklas. Šis žaisliukas veikia pasitelkdamas ne tik vibraciją, bet ir patentuotos „SenSonic“ technologijos išgautas pulsacijas, todėl pojūčiai bus tiesiog neprilygstami.

Pompos peniui
Na, o jei norite šiek tiek paprastesnių, bet ne ką prastesnių pojūčių, rekomenduojame išmėginti penio pompas. Bendra varpos pompa susideda iš ilgo cilindro, kuris dedasi ant varpos ir per vamzdelį yra sujungiamas su pompa. Pompa aplink varpą sukuria vakuumą, tokiu būdu į varpą priplūsta daug kraujo ir ji laikinai padidėja, o šis jausmas daugumai vyrų yra labai malonus. Naudodami šį žaisliuką, sekite ant pakuotės nurodytomis rekomendacijomis, naudokite daug lubrikanto ir nenaudokite pompis ilgiau nei penkiolika minučių.

Prostatos masažuokliai
Na, o tiems, kurie pasiruošę išskirtiniams pojūčiams, siūlome pamėginti prostatos masažuoklį. Šių sekso žaisliukų yra keli tipai: vibruojantys ir ne. Vibruojantys masažuokliai suteiks papildomos stimuliacijos ir intensyvesnius pojūčius, na, o nevibruojantys puikiai tiks pradedantiesiems, nes padės atrasti savo malonumų tašką ir švelniai jį stimuliuos.

Prostatos masažuokliai idealiai pritaikyti vyriškai anatomijai – dažniausiai tai lenktos formos žaisliukai, lankstūs, todėl puikiai prisitaiko prie jūsų kūno. Tokie masažuokliai stimuliuoja prostatą ir tarpvietę, tokiu būdu galėsite patirti iš proto varančius orgazmus.

Lubrikantas: ar naudoti ir kokį rinktis?

Jau minėjome, kad lubrikantas gali labai pagerinti masturbacijos kokybę, todėl labai rekomenduojame jį naudoti. Lubrikantas suteikia papildomą slidumą ir sumažiną trintį, o nenaudodami lubrikanto galite pažeisti savo jautrią intymios vietos odą.

Jei planuojate masturbuotis ranka, galite rinktis natūralaus ar silikono pagrindo lubrikantą. Tokie lubrikantai labai ilgai išlieka ir suteikia puikų slydimą. Šio tipo lubrikantai yra skalsūs, malonios tekstūros ir neteplūs. Naudodami tokį lubrikantą, būsite užtikrintas, kad jo užteks labai ilgam. Be to, tokie lubrikantai tinkami ir naudoti duše ar vonioje, nes jie netirpsta vandenyje. Turėkite omenyje, kad silikono ar aliejaus pagrindo lubrikanto negalima naudoti su silikoniniais sekso žaisliukais.

Lubrikantas All Natural (200 ml)
Lubrikantas Pjur Kokybė (100 ml)
Lubrikantas Slidžius (100 ml)
-10%
Lubrikantas Numylėtinis (40 ml)
(17)
6.08 € 5.50 €
Analinis lubrikantas Atsipalaiduok (200 ml)
Vaginalinis lubrikantas Bio (150 ml)
Lubrikantas Silky TLC (75 ml)
-17%
Oralinis lubrikantas Braškė (100 ml)
(10)
13.90 € 11.58 €
-13%
Lubrikantas Numylėtinis (150 ml)
(24)
15.06 € 13.03 €
Lubrikantas Slidumas (200 ml)
Lubrikantas Gentle Light (75 ml)

Jei renkatės masturbaciją su sekso žaisliuku, ypač tokiu, kuris pagamintas iš silikono, primygtinai rekomenduojame rinktis vandens pagrindo lubrikantus. Tai natūraliausios sudėties lubrikantai, tinkantys ir jautresnei odai. Vandens pagrindo lubrikantai yra lengvos tekstūros, netepa drabužių ir patalynės, tačiau jie nėra tinkami naudoti vandenyje.

Ar įmanoma tapti priklausomu nuo masturbacijos ir ar tai turi šalutinių poveikių?

Kai kuriems masturbacija gali sukelti gėdos jausmą. Taip nutinka dėl kultūrinių, religinių ar dvasinių vertybių ar įsitikinimų. Masturbuotis nėra nei blogai, nei nemoralu, tačiau galite išgirsti, kad savęs pamaloninimas „purvina“ ar „gėdinga“.

Jei jaučiate gėdą po masturbacijos, pasikalbėkite apie tai su žmogumi, kuriuo pasitikite. Pabandykite išsiaiškinti kas verčia jus taip jaustis ir kaip nejausti gėdos. Juk iš tikrųjų tai nėra gėdinga, verčiau atvirkščiai – turėtumėte didžiuotis, kad galite pasimėgauti savimi!

Priklausomybė nuo masturbacijos?

Kai kuriems gali išsivystyti priklausomybė nuo masturbacijos. Gali būti, kad per daug laiko tai darote jei:

  • Nebeužsiimate ankstesne kasdiene veikla;
  • Praleidžiate darbą;
  • Atšaukiate planus su draugais ir šeima;
  • Praleidžiate svarbius susitikimus.

Vyrų masturbacijos priklausomybė gali pakenkti santykiams ir kitoms gyvenimo sritims. Jei manote, kad galite būti priklausomas nuo masturbacijos, pabandykite tai pakeisti kita veikla. Kitą kartą, kai norėsite masturbuotis pamėginkite pabėgioti, rašyti dienoraštį, praleisti laiką su draugais, pasivaikščioti ar užsiimti kita jums malonia veikla.

Vyrų masturbacijos mitai – tikėti ar ne?

Yra daugybė mitų, susijusių su masturbacija, ypač vyrų. Dauguma jų yra visiškai klaidingi, todėl norime kelis jų aptarti ir sugriauti.

Mitas: vyrai, būdami santykiuose, nesimasturbuoja
Tiek vyrai, tiek moterys, masturbuojasi, nepaisant to, ar palaiko santykius, ar ne. Be to, masturbacija santykiuose yra labai sveika ir sveikintina. Kai kurie partneriai ima pavyduliauti, kai jų antra pusė masturbuojasi, nes jie mano, jog tai yra tam tikra neištikimybės forma, ar kad partneris masturbuojasi todėl, jog jie negali iki galo patenkinti jo norų. Tačiau svarbu suprasti, kad kiekvieno žmogaus aistros lygis ir libido skiriasi, todėl masturbacija santykiuose yra visiškai sveika ir normalu.

Mitas: dažna masturbacija gali sukelti erekcijos sutrikimus
Erekcijos sutrikimai neatsiranda dėl masturbacijos. Jei vyras (ar moteris) dažnai masturbuojasi, jis gali priprasti prie tam tikrų prisilietimų. Dėl to galite priprasti prie to pojūčio ir jums gali būti sunkiau pasiekti orgazmą.

Mitas: masturbacija nedaro jokios teigiamos įtakos sveikatai
Šį mitą jau paneigėme, bet pasikartosime: masturbacija suteikia be galo daug naudos vyro sveikatai. Tai sumažina stresą, pagerina miegą, sumažina skausmus, pagerina koncentraciją, didina pasitikėjimą savimi, atrodome jaunesni ir esame fiziškai aktyvesni.

Mitas: masturbuotis galite per dažnai
Masturbacija tampa problema tik tuomet, jei tai tampa bėgimu nuo problemų santykiuose, jei tai ima neigiamai veikti jūsų sveikatą ar tampa kliūtimi gyvenimui.

Mitas: vyrai masturbuojasi tik tada, kai yra vieni
Kai kurios poros masturbuojasi drauge ir įtraukia šį veiksmą į savo bendrą seksualinį gyvenimą. Kai kurie mėgaujasi žiūrėdami į savo besimasturbuojantį partnerį, o kai kurie mėgsta masturbuotis po sekso, kad patirtų orgazmą. Bendra masturbacija taip pat yra puikus būdas išvengti nenorimo nėštumo ir lytiškai plintančių infekcijų.

Mitas: masturbacija sukelia aklumą
Ar esate girdėję šią „močiučių pasaką“? Daugybė tokių mitų, susijusių su vyrų masturbaciją, kilo iš tų laikų, kai žmonės manė, jog seksas skirtas tik dauginimuisi. O dėl to, kad masturbacija neskirta daugintis, daugelis ją laikė „nešvaria“ ir netinkama. Žmonės taip pat manė, kad masturbacija gali sukelti išprotėjimą, tuberkuliozę, jog nuo masturbacijos ant delnų užauga plaukai ir nuo jos galima numirti.

Vyrai, puoselėkite savo seksualumą, masturbuokitės ir džiaukitės pagerėjusia sveikata bei seksualiniu gyvenimu, jūs to nusipelnėte!