Prekių krepšelis

Strap on

Strap-on – tai prisegami falo imitatoriai, skirti poroms, mėgstančioms apsikeisti vaidmenimis ir pajusti save partnerio „kailyje“. Juos gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Šie žaisliukai yra ypatingai populiarūs tarp homoseksualių porų. Ne paslaptis, kad viena iš jautriausių vyrų kūno vietų – analinė anga. Jos stimuliavimas veda vyrus iš proto, nors pripažins tą toli gražu ne kiekvienas. Smalsi moteris, norėdama išbandyti, koks gi jausmas būti vyru ir į kažką „įeiti“, gali į pagalbą pasitelkti strap-on falo imitatorių ir suteikti vyrui nepakartojamus analinius įspūdžius. Tai – puikus būdas paįvairinti meilės žaidimus. Nors prisegami falo imitatoriai populiariausi yra tarp homoseksualų, juos neretai naudoja ir tradicinių pažiūrų poros.

Items 1-36 of 53

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Vibruojantis drugelis
 2. Karšta naujiena
  Strap on "Galia"
 3. Sekso Žaislas Amūro Strėlė

  Special Price 29,00 € Regular Price 40,26 €

Items 1-36 of 53

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page

Erotinių žaisliukų pramonė sukūrė daug malonumų šaltinių vyrams, tačiau kartu su imitatoriumi ateina laikas tikru malonumu mėgautis ir moterims arba su pora! Jei nors kartais susimąstėte, kokie potyriai užplūsta vyrą sekso metu, imitatorius suteiks galimybę tai išmėginti!

 

Išbandykite imitatorius ir:

 • trumpam „pakeiskite“ lytį;

 • atraskite naujus potyrius;

 • mėgaukitės didesnėmis penio apimtimis;

 • natūralūs pojūčiai ir papildoma stimuliacija nepaleis iš malonumo oazės;

 • platus asortimentas leis rasti tiksliai tai, ko ieškote;

 • įsitraukite į erotiškus žaidimus!

Imitatoriai pagaminti su patogiai laikančiais diržais. Tereikia apsijuosti – rankos liks laisvos žaidimams su partnerio ar partnerės kūnu. Poras nustebins žaisliukų įvairovė ir produktų galimybės. Bet tikroviškų ir malonius pojūčius garantuojančių tradicinių falo imitatorių asortimente rasite ir modelių su keliais falais. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vibruojančiu falo imitatoriumi ar specialiomis Strap on formomis, kurios leis papildomai stimuliuoti G tašką ar analinę angą. Šie su laikikliais komplektuojami imitatoriai leis visiškai atsipalaiduoti – didžioji dalis jų atsparūs vandeniui, o laisvė rankoms suteikia dar tikroviškesnį lyties pakeitimo pojūtį!

 

Lyties keitimo žaidimus su imitatoriais išmėgina ne tik homoseksualios, bet ir tradicinių pažiūrų poros. Tai iš tikrųjų neįkainojama ir maloni patirtis, kupina naujų potyrių. Imitatorius prisitvirtinimas visada užtikrina, kad falo imitatorius atsiras ten, kur ir turi būti, o tikroviškas pojūtis leis lengvai keisti pozas, intensyvumą. Be to, tuščiaviduriai falo imitatoriai yra tinkami naudoti ir vyrams, todėl jų pagalba atrasite didesnio penio teikiamus džiaugsmus ir begėdiškai malonią papildomą stimuliaciją.

Strap on produktai yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, todėl garantuoja tik gryną malonumą! O kad jo būtų dar daugiau – naudokite tinkamus lubrikantus ir galėsite kartu su partneriu mėgautis dar nepatirtų lyties keitimo žaidimų pasitenkinimu. Jei galvojate apie naujoves ar kažką ekstremalesnio savo ir partnerio seksualiniuose santykiuose, tuomet išmėginkite šiuos falo imitatorius. Daugiau potyrių suteikiančio sekso žaisliuko porai tikrai nerasite, o nupasakoti, ką galima patirti su imitatoriumi žodžiais tiesiog neįmanoma!

 

Tarp šių imitatorių gerbėjų yra ir vyrų, ir moterų. Visiems šie falo imitatoriai patinka dėl patogaus tvirtinimosi ir atlaisvintų rankų bei unikalių suteikiamų pojūčių. Dabar ir vyrai, ir moterys gali didžiuotis įspūdingų gabaritų peniu ir suteikti partneriui daugiau malonumo. Šie žaisliukai taip pat patinka vyresniems ar potencijos problemų turintiems vyrams – šis imitatorius tarsi maža paslaptis, atverianti kelią į didelį malonumą!

 

Jei abejojate, ar šie falo imitatoriai tikrai tokie nuostabūs, peržvelkite jų asortimentą. Čia rasite visokiausių variacijų, kurios nukels į jausmingų malonumų pasaulį abu partnerius. Būtent dėl to išmėginti vaidmenų žaidimus yra ne tik intriguojanti seksualinė patirtis, bet ir abipusio malonumo ieškojimas. Šie imitatoriai sukurti taip, kas stimuliuoti tuo pačiu metu galėtų abu partnerius, tad net ir trumpam pakeitę savo lytį, tikrai neliksite be laimingos pabaigos!

Įvairių spalvų ir formų imitatoriai neribos jūsų pasirinkimo. Tiesiog išsirinkite ir mėgaukitės tokiais maloniais potyriais, kad net negalėjote įsivaizduoti! Kartu su klasikiniai falo imitatoriais taip pat atrasite ir kitas šių sekso žaisliukų funkcijas. Masažuokliai vaginai, sėklidžių ar klitorio papildoma stimuliacija – suteikite sau progą tai išmėginti. O nuotolinių būdu valdomi vibratoriai ar vibro kulkos padovanos stipraus užtikrinto malonumo pliūpsnį. Leiskite sau ir partneriui leistis į šį gaivališkai malonų dar neatrastų potyrių nuotykį!