Didžiausias sexshopas Lietuvoje
PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Marijampolė tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook

Prisegamas falas "Apsikeitimas"

34,46 €
Mažiausios kainos garantija
Prisegamas falas "Apsikeitimas"   34,46 €
Siųsti draugui Dalintis Facebook Dalintis Twitter
MedžiagaLateksas
Ilgis19 cm
Skersmuo3,5 cm
SavybėsSu sėklidėmis ir venų raštu
SpalvaJuoda
Pristatymo laikas1-2 d.d.

Strap on falo imitatorius su sėklidėmis ir venų raštu Jam ir Jai. Nuo šiol sekso žaidimai taps dar intymesni ir aistringesni. Elastingi diržai užtikrins patogų naudojimą. Sekso prekių parduotuvė Fantazijos.lt šią erotinę prekę rekomenduoja naudoti su lubrikantu.


užsakymo salygos

Prekės apžvalga

  • Parašė Kate | 2016-05-13

    Prisegamas falas "Apsikeitimas" buvo mūsų antras strap on žaislas,taigi buvo pakankamai daug anticipacijos ir klausimų kuom jis skirsis nuo kitų. Gavus šitą žaislą pirmas pastebėjimas buvo jo lengvumas. Pats falas yra iš gana slidžios latekso medžiagos, kietas ir minkštas vienu metu. Suspaudus falą ranka ar pirštų galiukais jaučiama jog viduje yra minkšta medžiaga taigi nors jei ir kai kuriems asmenims gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio gan bauginantis, ypač nepatyrusiems asmenims, tačiau 'susipažinus' su žaislu yra aišku jog tinkamai naudojant jis tikrai neužgaus Jūsų partnerės ar partnerio.Kadangi falas toks lengvas jo nešiojimas labai patogus. Dirželiai elastingi ir švelnūs- nusistačius reikiamą dirželių dydį strap on užsimovimas toks pat greitas kaip ir apatinių rūbų, teužtrunka tik kelias akimirkas užsidėti,tikrai nesudėtingas procesas. Taip pat nepalieka žimių net ir po ilgo naudojimo.

Atsiliepimai

  • Parašė MXXX69 | 2013-09-04

    La.tai nebuvo pirmas zaisliukas musu miegamajame,bet pirmas toks,kuris taip nustebino mano partnere.pazadejes staigmena ir tinkama akimirka ja parodes...(tik parodes).buvau ir pamirses,kokia laukine kate turiu namie.ispakavom.svelnus,gal tik kiek trumpesnis nei isivaizdavau.pasimatavo...

smartadserver