Fleshlight “Christy Mack Anus”

Laikinai neturime
SKU
3000014156
79,95 €

Analinį seksą imituojantis masturbatorius iš „Fleshlight“ kolekcijos sukurtas pagal pornografinių filmų žvaigždės Christy Mack užpakaliuką. Įsigykite šį nuostabų žaisliuką ir pajuskite, ką reiškia šėlionės su patyrusia ir viskam pasiruošusia mažute.

Pagamintas iš aukščiausios kokybės SuperSkin medžiagos, kuri išsiskiria švelnumu, lankstumu ir patvarumu. Tai reiškia, kad masturbatorius tobulai apglėbs jūsų penį ir suteiks aukščiausio lygio pasitenkinimą. Jo vidaus tekstūra neleis atsipalaiduoti nė sekundei: nelygus, analinę angą atkartojantis reljefas taip stipriai stimuliuos jūsų pasididžiavimą, kad tą akimirką norėsis tęsti amžinai.

Vidinis kanalas sukurtas taip, kad masturbacijos malonumu galėtumėte džiaugtis kaip įmanoma ilgiau. „Christy Mack Anus“ leidžia kontroliuoti įsiskverbimą – tereikia pasukti apatinį dėklo dangtelį ir galite patys valdyti užplūstančius potyrius.

Diskretiškas, žibintuvėlio formą primenantis dėklas leis žaisliuką su savimi turėti net ir išvykų ar kelionių metu. Masturbatorius itin patvarus, lengvai valomas ir prižiūrimas. Ilgis – 25,5 cm, įsiskverbimo gylis – 22 cm, skersmuo – 8 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 2
Informacija
Medžiaga Superskin
Gylis 25,4 cm
Skersmuo 0,7-1,9 cm
Savybės Ne
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos