Fleshlight “Katsuni vagina Lotus”

SKU
3000014163
79,95 €

Prisirpęs lotoso žiedas, kuris švelniai ir tvirtai apglėbs jūsų penį bei leis mėgautis pačiais aistringiausiais vaginalinio sekso malonumais su egzotiška ir seksualia pornografinių filmų žvaigžde Katsuni. Fleshlight masturbatorius „Katsuni vagina Lotus“ yra pagamintas pagal išdykusios azijiečių kilmės aktorės vaginą, todėl pojūčiai bus neįtikėtinai realus ir malonūs.

„Katsuni vagina Lotus“ – nuotykių kupina kelionė po neatrastus meilės lobynus, kuriuos jums suteiks masturbatoriaus forma, tiksliai atkartojanti filmų suaugusiems žvaigždės intymių vietų anatomiją. Žaisliukas preciziškai tiksliai imituoja lytines lūpas ir klitorį, o įsiskverbus jūsų laukia tikra palaimos viršūnė. Kanalo tekstūra turi net 9 barjerus, kurio kiekvienas suteiks itin stiprią ir jaudinančią stimuliaciją.

Masturbatorius pagamintas iš aukščiausios kokybės SuperSkin medžiagos, kuri išsiskiria savo švelnumu, minkštumu ir elastingumu. Ji padeda patirti itin realius pojūčius, o iš šios medžiagos pagaminti žaisliukai garsėja savo patvarumu ir lengva priežiūra. Žaisliuko ilgis – 25,5 cm, įsiskverbimo gylis – 22 cm, skersmuo – 8 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 2
Informacija
Medžiaga Superskin
Gylis 25,4 cm
Skersmuo 0,6-1,9 cm
Savybės Ne
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos