„Flip Hole black”

SKU
E21707
99,00 €

Geriausias sekso žaisliukas, kokį tik galėjote įsivaizduoti! Tai tikras galiūnas vyrams, ieškantiems aukščiausios kokybės ir stulbinančio funkcionalumo. Futuristinio dizaino, modernus japonų kūrėjų „Tenga“ masturbatorius atnešė tikrą revoliuciją į solo žaisimų pasaulį. Sukurtas, kad tobulai apglėbtų penį ir suteiktų tokią stiprią stimuliaciją, kokios neįsivaizdavote net slapčiausiose fantazijose.

Masturbatorius „Flip Hole black“ – unikalus sekso žaisliukas, kurio dizainas atrodo solidžiai ir diskretiškai, todėl žaisliuką galėsite drąsiai nešiotis su savimi. Viduje minkšta, tampri TPR medžiaga, kuri garantuoja malonius prisilietimus ir jaudinantį įsiskverbimą. Ypatingas kanalo reljefas turi specialią struktūrą su grioveliais, bangelėmis ir kitais nelygumais, kurie suteiks itin malonią stimuliaciją.

Žaisliukas valdomas mygtukais, kurie padės kontroliuoti patiriamus pojūčius ir sudaryti vakuumą ar spaudimą. Masturbatorius sudarytas iš dviejų dalių, todėl jį labai lengva atsidaryti ir išvalyti. Nepraleidžia vandens, tad naudoti galėsite ir duše. Į rinkinį pridedami trys specialūs lubrikantai. Gylis – 15 cm, skersmuo – universalus.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
5
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga TPR
Gylis 15 cm
Skersmuo Universalus
Savybės Ypatinga stimuliacija
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos