Prekių krepšelis

Sekso žaisliukų valikliai

Sekso žaisliukų valikliai ne tik dezinfekuoja, apsaugo nuo infekcijų ir grybelių, bet ir palaiko švarą. Kai kurie jų panaikina ne tik bakterijas, bet ir virusus. Naują sekso žaisliuką yra būtina apdoroti antiseptiniu žaisliukų valikliu. Po to galite apsiriboti tik šiltu vandeniu ir muilu, tačiau kartais nepamirškite apipurkšti jį ir valikliu – taip apsaugosite save nuo papildomų nemalonumų.

7 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

7 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Kruopščiai valyti žaisliukus privaloma. Nors kai kurie virusai sunyksta lengvai, tačiau yra tokių, kurie gali gyvuoti savaitėmis ar mėnesiais, net ir visiškai neturėdami sąlyčio su kūnu. Jeigu norite išvengti nėštumo, taip pat svarbu kruopščiai pašalinti spermą, kuri gali būti likusi ant sekso žaisliukų. Manote, kad nesugebėsite kruopščiai prižiūrėti žaislų? Tuomet siūlytume nusipirkti jiems pakaitalus. Skiltyje „sekso žaisliukų valikliai“ skaitykite informacija, kuri supažindins JUs kaip tinkamai prižiūrėti skirtingus žaislus, bet tai nereiškia, kad nereikia skaityti žaislų naudojimo instrukcijų.

Užtikrinkite savo sekso žaisliukų švarą su „Fantazijos.lt“ siūlomais saugiais sekso priemonių valikliais. Mes prekiaujame visais būtinais valikliais, kurie leidžia ilgiau mėgautis mėgstamais sekso žaislais. Šie valikliai ne tik užtikrina itin saugų žaisliukų naudojias daugelį metų. Įprastas muilas ar ne specialūs valikliai gali kenkti Jums ir Jūsų žaisliukams, todėl geriausia rinktis specializuotus variantus.