Intymios prekės

Jei niekaip nerandate būdų, kaip patenkinti partnerį, sužadinti jo aistrą ar pasiekti orgazmą, intymios prekės gali būti Jūsų „gelbėjimosi ratas“. Nesvarbu, ar  esate vienišas, ar turite partnerį, visiems būna, kad kartais norisi pajusti naujų potyrių ar orgazmą „kitu kampu”. Kodėl tuomet neišbandžius intymių prekių, skirtų suaugusiems, kurias naudoja daugelis porų visame pasaulyje, norėdami paįvairinti sekso žaidimus?

 Intymios prekės egzistuoja, tačiau ne tiek daug apie jas žinome, girdime, matome ir juo labiau išbandome. Rinkoje atsiranda vis nauji ir nematyti meilės žaidimams skirti žaisliukai. Šiuo metu populiariuosius vibratorius keičia masažuokliai skirti tiek jai, tiek jam, įvairūs intymių vietų stimuliatoriai bei rutuliukai. Pasirinkimas tikrai platus ir neabejotinai rasite naujų įrankių savo meilės žaidimams. 

Seksas yra ypatingas procesas. Jis yra ne tik reikalingas, bet ir naudingas kiekvienam iš mūsų. Juo užsiimti medikai rekomenduojama reguliariai du tris kartus per savaitę. Dažniausiai tai – optimalus variantas daugeliui porų. Šis dažnumas paaiškinamas moksliškai. Per šį laiką, dvi ar tris dienas, vyro lytinė sistema pilnai „atsistato” po paskutinės ejakuliacijos. Taigi seksas yra neatsiejama dviejų meilės partnerių sueiga. Tačiau kartais nutinka taip, kad reguliarus seksas nebeteikia malonumo, vis norisi išbandyti kažką nauja. Tokiu atveju intymios prekės dažniausiai padeda. Išbandykite naujus netradicinius prezervatyvus, analinius žaisliukus ar kitas pagalbos priemones.

Ne visi išdrįsta taip lengvai priimti naujoves lovoje, todėl savo partnerį galite pamėginti kalbinti palengva. Iš pradžių galite pasižiūrėti erotinį filmą, vėliau jį nustebinti seksualiais apatiniais pereinant prie erotinio masažo bei glamonių. Masažui galite naudoti tam skirtus aliejus ar lubrikantus. Jei partneriui tai patiks, kitą kartą galėsite išbandyti naujus žaisliukus. Išdrįskite pagaliau išbandyti naujus meilės žaidimus, patenkinkite save ir savo partnerį, taip, kaip slapčia apie tai svajojate, tačiau niekaip nedrįstate ne tik išbandyti, bet netgi pasakyti apie tai antrajai pusei.

Tegul Jūsų seksualinis gyvenimas pasikeičia, nusidažo naujomis spalvomis. Miegamajame, uždarius jo duris, tegul drovumas lieka už durų, o Jūs tuo tarpu pasinerkite į malonumų jūrą. Mėgaukitės seksu, o intymios prekės tegul jį tik dar labiau paįvairina.