Išmanusis masturbatorius "Lelo F1s Prototype"

SKU
7765H
129,00 €

Technologijų perversmas sekso žaisliukų pasaulyje! Ar tu pasiruošęs patirti aukščiausios klasės malonumą su šiuo naujuoju technologijų stebuklu – išmaniuoju masturbatoriumi?
Puikiai žinoma ir erotinių prekių pasaulyje lyderiaujanti kompanija Lelo pristato gaminį, kuriame mokslas ir išmaniosios technologijos tarnauja tavo malonumams.

Pagamintas iš saugaus ir itin malonaus kūnui silikono, šis masturbatorius dovanos vibracijas ir suspaustų oro bangų, bei patentuotos Sona Cruise technologijos dėka išgautas pulsacijas, kurios kilstels tavo pojūčius iki maksimumo. Žaisliukas turi intuityvaus veikimo funkciją – 10 jautrių sensorių dėka, masturbatorius pradės veikti vos įstačius varpą.

Žaisliuką galima valdyti rankiniu būdu, taip pat LELO programėle – jos dėka galėsi ne tik kurti ir keisti vibracijų, bei pulsacijų dažnius, bei taip pat nuolat gauti kompanijos sukurtus atnaujinimus ir patobulinimus – vis įmantresni ir karštesni, dar nepatirti malonumai laukia tavęs.

Žaisliukas pakraunamas USB, baterija laiko 2 valandas. Visiškai atsparus vandeniui. Masturbatorius pasižymi stilingu ir prabangiu dizainu – ergonomiškas, išorė pagaminta iš premium klasės aliuminio.

Perkant šį žaisliuką į komplektą taip pat įeina instrukcija, kroviklis, laikymo maišelis, pakabinamas ženklas „Netrukdyti“, sekso žaislų valiklis, pirštinės, garantijos registracijos kortelė.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir  nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai
Informacija
Medžiaga Silikonas, ABS, aliuminis
Ilgis (cm.) 14
Skersmuo (cm.) 7
Savybės Išmanus, itin galingas.
Vibracija Neribotas kiekis.
Spalva Juoda
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos