Pasirūpinome, kad apsipirkti Fantazijos.lt būtų paprasta ir patogu. Išsirinkite erotinę prekę, kuri labiausiai atitinka jūsų poreikius, o mes pasirūpinsime, kad ji kuo greičiau pasiektų jūsų namus.

Pateikiame detalią informaciją, kaip įsigyti patikusią prekę:

1.Kairėje tinklapio pusėje yra meniu. Jį paspaudę rasite visas prekių kategorijas

2.Apžiūrėję konkrečią prekę ir nusprendę ją įsigyti, paspauskite mygtuką „Į KREPŠELĮ

3.Atsidarys langas, kuriame galėsite pasirinkti, ar norite sumokėti už pasirinktą prekę, ar pageidaujate toliau tęsti apsipirkimą. 

Jei pasirinksite tęsti apsipirkimą, būsite grąžinti į pasirinktos kategorijos langą. Viršuje matysite krepšelį su pasirinktomis prekėmis. Jei norėsite tęsti prekės įsigijimą, būsite nukreipti į savo prekių krepšelį. 


4.Prekių krepšelyje galėsite redaguoti savo pirkimą: pasirinkti norimos prekės kiekį, pasinaudoti dovanų kuponu ar nuolaidos kodu. 

5.Pasirinkę visas norimas prekes, paspauskite mygtuką „PIRKTI“.

6.Netrukus būsite perkelti į puslapį, kuriame reikės pateikti informaciją, reikalingą prekių pristatymui, pasirinkti pristatymo būdą. Užpildę visus privalomus laukelius, paspauskite mygtuką „TOLIAU“. 

7.Atsivėrusiame lauke galėsite pasirinkti jums patogiausią mokėjimo būdą. Paspaudę mygtuką „PIRKTI“, būsite perkelti į atitinkamą tinklapį, kad galėtumėte saugiai apmokėti arba gautumėte apmokėjimui reikalingus rekvizitus.

8.Atlikę užsakymą, gausite e. laišką su patvirtinimu, kad gavome jūsų užsakymą.


Lietuvos teritorijoje prekės jus pasieks per 1–2 darbo dienas.

Priklausomai nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinkote, apie jums skirtą siuntinį informuos pranešimas pašto dėžutėje, SMS žinutė arba kurjerio skambutis. 

Jei turite klausimų, susijusių su pirkimu mūsų el. parduotuvėje, visada esame pasiruošę padėti.

Susisiekite su mūsų specialistais el. paštu [email protected] arba telefonu +370 600 84088.