Prekių krepšelis
 1. Naršydami po kairėje tinklapio pusėje esantį meniu galite pasirinkti dominančią prekių kategoriją.
 2. Užėję į konkrečią prekę ir nusprendę ją įsigyti paspauskite raudonos spalvos mygtuką "Į krepšelį".
 3. Užsikraus puslapis, kuriame galėsite pasirinkti prekės kiekį ir t.t. Jeigu norėsite įsigyti daugiau prekių paspauskite mygtuką "Grįžti į prekių katalogą" ir tęskite apsipirkimą (sistema prisimins jau pasirinktas prekes). Tinklapio dešinėje pusėje, pačiame viršuje matysis krepšelis su įsidėtomis prekėmis.
 4. Susidėję norimas prekes, pasirinkę jų kiekius paspauskite mygtuką "PIRKTI"
 5. Pateksite į puslapį, kuriame reikės supildyti visą informaciją susijusią su prekių pristatymu:
  -nurodysite savo kontaktus, kurie bus reikalingi pristatant prekę (adresą ir t.t.).
  -pasirinksite pristatymo ir apmokėjimo būdus
  -peržiūrėję visą savo užsakymą ir nurodytus pristatymo duomenis,  spauskite mygtuką "Pirkti".
 6. a) Jeigu rinkotės apmokėjimo būdą "Bankinis pavedimas", gausite apmokėjimo rekvizitus pagal kuriuos reikės atlikti pavedimą.
  b) Jeigu rinkotės PaySera (mokėjimai.lt) atsiskaitymo būdą, būsite nukreipta(s) į mokėjimai.lt tinklapį, kuriame pasirinksite apmokėjimo už prekes būdą.
  c) Jeigu rinkotės Paypal/kreditinių kortelių atsiskaitymo būdą, būsite nukreipta(s) į Paypal tinklapį, kuriame galėsite atlikti apmokėjimą. 
  d) Jeigu rinkotės "atsiskaitymą grynaisiais", gausite užsakymo patvirtinimą ir atsiskaitysite grynais kurjeriui atvežus prekes arba atvykęs į mūsų parduotuvę.
 7. Atlikę užsakymą gausite el. laišką su patvirtinimu, kad Jūsų užsakymas priimtas.
 8. Prekės atsiunčiamos per 1-4 d.d.
  Jeigu pasirinkote pristatymą per Lietuvos paštą, tuomet gausite pranešimą apie atkeliavusį siuntinį ir nuvyksite į paštą jį pasiimti.
  Jeigu pasirinkote pristatymą per Kurjerį (Venipak siuntų tarnybą), tuomet kurjeris su Jumis susisieks ir atveš siuntinį į namus.
  Jeigu pasirinkote pristatymą į paštomatą, tuomet gausite sms žinutę su siuntos kodais ir nuvyksite į pasirinktą paštomatą atsiimti siuntinio.

Visuomet esame pasirengę Jums padėti: info@fantazijos.lt arba +370 600 84088.