Analiniai kamuoliukai

Analiniai kamuoliukai – sekso žaisliukai, skirti aštresnių pojūčių mėgėjams. Jie stimuliuoja analinę angą ir padeda pasiekti slapčiausias vietas, kuriose yra gausybė nervinių galūnėlių, galinčių suteikti tokį malonumą, kokio dar nesate patyrę. Analiniai kamuoliukai tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek grupinio sekso kompanijoms. Pasiekite naują aistros viršūnę! 

5 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

5 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Vienam, dviems, o gal karštai kompanijai?

Viena svarbiausių ir geriausių analinių kamuoliukų savybių ta, jog jais naudotis gali tiek vienišiai, tiek aistringos porelės, tiek pašėlusios grupinio sekso kompanijos.

Analinius kamuoliukus drąsiai renkasi tiek vyrai, tiek moterys. Nors moterims daug malonumo sukelia klitorio, vaginos bei spenelių stimuliavimas, užpakaliukas tampa neatsiejama išskirtinių potyrių dalimi. Vyrai analinius kamuoliukus dievina kaip ir visus kitus analinius žaislus, kurie leidžia užsiimti efektyviu, kokybišku, nepaprastai maloniu seksu. Abiems lytims kamuoliukai sukelia panašius pojūčius: lėtai įvedami į analinę angą jie padeda dar labiau susijaudinti, sustiprina orgazmą. Dėl šios priežasties jie mielai naudojami ir porelių.

Norite išmėginti šiuos analinius žaisliukus su didesne kompanija sekso partnerių? Jokių problemų! Svarbu po kiekvieno panaudojimo kamuoliukus kruopščiai nuplauti, o karšti ir neužmirštami meilės nuotykiai garantuoti!

Nauji vėjai miegamajame: analiniai kamuoliukai

Pasiilgote naujų pojūčių, norite pasiekti neregėtą orgazmą ar išvaryti iš proto savo partnerį? Žvilgtelėkite į erotinių prekių parduotuvių pasiūlą – čia visada rasite skirtingų rūšių, formų, dydžių ir spalvų analinių kamuoliukų, kurie kainuoja nebrangiai, naudojami lengvai, o jausmus įkaitina labiau nei galite įsivaizduoti.

Maža grandinėlė, bet stiprus orgazmas

Analiniai kamuoliukai gaminami ant plonos plastikinės ar odinės virvelės pritvirtinant vienodo ar skirtingo dydžio rutuliukus. Nedideli vienodi kamuoliukai rekomenduojami pradedantiesiems – jie lengviau patenka į analinę angą ir taip pat nesunkiai iš jos ištraukiami. Pažengusiems arba trokštantiems išties karštų žaidimų, siūloma rinktis palaipsniui didėjančių kamuoliukų grandinėlę, kuri leidžia pamažu auginti malonumą ir tokiu būdu pasiekti išskirtinai galingą orgazmą.

Taisyklingas naudojimas – tobuli rezultatai

Pirmą kartą paėmus į rankas analinius kamuoliukus, galima pasimesti: ką su jais daryti, kaip elgtis, kur dėti, ką daryti po to? Specialistai pataria neskubėti ir nuosekliai keliauti malonumo link:

Pasirūpinkite kokybišku lubrikantu – tai pirmas žingsnis link malonumo. Kadangi analinė anga savaime nedrėksta, būtina naudoti Jums patinkantį lubrikantą. Žaidžiant analiniais kamuoliukais, nereikėtų jo gailėti. Geriau didesnis kiekis ir jokio diskomforto, nei keletas lašų ir pažeista tiesiosios žarnos gleivinė.

Įterpkite kamuoliukus. Tai reikėtų daryti iš lėto, neskubant, nuosekliai, leidžiant jautrioms vietelėms apsiprasti su malonumą sukeliančiu svetimkūniu. Po kiekvieno papildomo kamuoliuko įvedimo darykite nedideles pertraukėles, kurių metu leistumėte raumenims ritmingai susitraukti ir atsipalaiduoti, taip priartinant orgazmą.

Stimuliuokite kuo daugiau jautrių kūno vietelių. Nesutelkite viso dėmesio į išangę. Tuo pat metu paprašykite partnerio pagalbos arba vibratoriumi glamonėkite sritį aplink išangę, spenelius, klitorį ar varpą, sėklides.

Lėtai ištraukite kamuoliukus, kai pasieksite orgazmą ir baigsite erotinius žaidimus. Nedarykite staigių judesių, kurie gali sukelti diskomfortą.

Pasirūpinkite tobula higiena. Po kiekvieno naudojimo analiniai kamuoliukai turi būti švariai nuplaunami tam, kad išvengtumėte nešvarumų, bakterijų, infekcijų patekimo į organizmą.

Kruopščiai prižiūrimi ir taisyklingai naudojami analiniai kamuoliukai – tai patrauklus ir šiuolaikiškas kelias į naujų malonumų viršūnę!