Kamuoliukai "Lelo Luna mini"

SKU
664000020901
54,90 €

Vaginaliniai kamuoliukai LELO „Luna Beads“ – tai pats seksualiausias ir daugiausiai malonumo suteikiantis mini treniruoklis, kurį galite visuomet nešiotis su savimi. Nesvarbu, ar esate darbe, ar norite paįvairinti ilgą kelionę lėktuvu – šie kamuoliukai padės treniruoti makšties raumenis ir sekso metu patirti stipresnius bei intensyvesnius orgazmus.

LELO gamintojas itin pagarsėjęs tobulai moters anatomijai pritaikytais vaginaliniais kamuoliukais, kurie padeda taisyklingai atlikti žymiuosius Kėgelio pratimus. Stebuklingoji Kėgelio mankšta gali atnešti puikių rezultatų: ji stiprina dubens dugno raumenis, todėl gerėja jūsų ir jūsų partnerio seksualinis gyvenimas. Rinkinį sudaro 4 mėlynos ir rausvos spalvos vaginaliniai kamuoliukai, kurių skersmuo – 2,9 cm. Dėl kompaktiško ir universalaus dydžio „Luna Beads“ tinka tiek pradedančioms, tiek patyrusioms Kėgelio pratimų gerbėjoms. Kamuoliukai išdėstyti po 2 ir yra sujungti silikoniniu dėklu, kurio gale pritvirtinta virvelė, leidžianti juos patogiai ištraukti.

Kad mankštos būtų ne tik naudingos, bet ir be galo smagios, kamuoliukų viduje integruoti skirtingų dydžių svareliai, kurie reaguoja į jūsų judesius ir vibruoja. Mėgaukitės sportu ir malonumu vienu metu! Pagaminta iš ABS plastiko ir medicininio silikono (sudėtyje nėra latekso, kenksmingų ftalatų).

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
9
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Silikonas / Plastikas
Virvelės ilgis Ne
Skersmuo 2,9 cm
Kamuoliukų skaičius 2
Savybės Aukščiausia kokybė, sustiprina vaginos raumenis
Spalva Rožinė
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos