Prekių krepšelis

Vaginaliniai

Vaginaliniai kamuoliukai ne tik gerina sekso potyrius, bet ir padeda mankštinti makšties raumenis. Sustiprėję raumenys taps elastingesni, todėl greičiau pasieksite orgazmą ir suteiksite didesnį malonumą savo antrai pusei. Jums tereikia įsidėti kamuoliuką į intymią kūno vietą ir treniruotis bandant jį ten išlaikyti. Patikėkite, verta įdėti šiek tiek pastangų – lovoje jos atsipirks su kaupu! 

Items 1-36 of 65

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Vaginaliniai kamuoliukai Debiutas

  Vaginaliniai kamuoliukai Debiutas

  Special Price 7,50 € Regular Price 9,60 €
 2. Vaginaliniai kamuoliukai "Trys perlai"

  Special Price 29,00 € Regular Price 70,00 €
 3. Vaginaliniai kamuoliukai "Sexy pink"

  Special Price 16,00 € Regular Price 21,72 €
 4. Vaginaliniai rutuliukai "Red"

  Special Price 9,00 € Regular Price 17,09 €

Items 1-36 of 65

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Tyrimai atskleidžia, jog šie treniruokliai teigiamai veikia tiek moterišką seksualumą ir santykius, tiek sveikatą. Tad pasiruoškite maloniems ir intriguojantiems žaidimams, jei:

Trokštate didesnės seksualinės galios. Tvirti vidiniai raumenys yra stipraus ir ilgo moteriško orgazmo priežastis. Kuo geriau galite juos valdyti, tuo galingesnės malonumo bangelės ritasi visu jūsų kūnu. Leiskite savo unikaliai moteriškai aistrai lietis laisvai!

Svajojate dovanoti partneriui nepamirštamą orgazmą. Vyrai dėl tamprios, siauros vaginos tiesiog kraustosi iš proto. Dėl amžiaus ar gimdymo praradote ankstesnes formas? Pikantiškos treniruotės gali padėti jas atgauti! Patariame išmėginti ir tūkstančius menantį triuką: laikykite kamuoliuką makštyje sekso metu.

Vaginaliniai kamuoliukai – tobulas žaislas, vienu metu stimuliuojantis vyro pasididžiavimą ir intymiausias jūsų vietas. Aistringa naktis (ir po jos išauštantis rytas) – garantuota. Tačiau investuoti į kamuoliukus verta ir tuomet, jei:

Kenčiate dėl šlapimo nelaikymo ar tuštinimosi problemų;

Jaučiate stresą, nerimą, kamuoja depresija;

Vargina gimdos ar makšties išvarža.

Specialūs kamuolėliai padeda pamažu sustiprinti raumenų tonusą ir padėti iš naujo atrasti beprotišką seksualinį malonumą. Nerimaujate dėl priblėsusios aistros? Norite patobulinti masturbacijos techniką ir iš miegamojo išvyti rutiną? Skubėkite į sekso prekių parduotuvę ir tapkite tokia, apie kurią slapčia svajoja kiekvienas [plačiau].

Geišų paslaptis, kuria galite pasinaudoti ir jūs

Prieš daugybę šimtmečių senovės Rytuose atsirado mažas, neįmantrus sekso žaislas. Stulbinanti jo nauda žinoma iki pat šių dienų. Gabiausių geišų ir imperatorių mūzų paslaptis – vaginaliniai kamuoliukai. Šie nedideli rutuliukai šiandien yra vienas populiariausių moterų pirkinių. Jų paklausos paslaptis – paprastumas ir efektyvumas.

Pikantiškas treniruoklis, tinkantis kiekvienai

Seksuali, geisminga, išmintinga moteris: apie tokią save svajoja visos damos. Ypatingi karoliukai, stabiliai suverti ant gijos – priemonė, galinti tokias svajones paversti tikrų tikriausia realybe. Šimtmečius kaupta moteriška patirtis ir technologijos šiandien susilieja į viena tam, kad jūsų gaivalinga aistra pavergtų bet kurį to vertą džentelmeną.

Jei trokštate pasirūpinti savo sveikata ir įspūdingu seksualiniu gyvenimu, atraskite tinkamiausius vaginalinius kamuoliukus. Lengviausias būdas tai padaryti – orientuotis pagal gamybos medžiagą:

Silikonas, mediena, akrilas, plastikas – lengvos ir paprastai formuojamos gamybos medžiagos. Iš jų pagaminti vaginos rutuliukai pasižymi patvarumu, lengva priežiūra ir nedideliu skersmeniu. Tai – tobulas pasirinkimas, jei esate dar tik pradinukė sekso žaislų pasaulyje.

Metalas, stiklas, akmuo – ypatingai tvirtos ir sunkios intymių treniruoklių gamybos medžiagos. Tokie kamuoliukai taip pat prižiūrimi lengvai. Tačiau dėl svorio juos geriausia rinktis tuomet, kai tapsite tikros paprastų, nedidelių kamuolėlių meistrės.

Norite šio to ypatingo? Drąsiai išmėginkite dvigubus kamuoliukus. Kiekvieno tokio rutuliuko viduje rasite šiek tiek mažesnį jo variantą. Besitrindami vienas į kitą jie sukuria itin malonią vibraciją, nustebinančią net labiausiai patyrusias „sportininkes“. Taip pat rekomenduojame pasimėgauti skirtingu kamuoliukų skaičiumi arba treniruokliu, kurį sudaro keli mažyčiai rutuliukai, apsupti tampriu silikonu. Įspėjame: toks gaminys gali maloniai pakirsti kojas ir jums, ir jūsų partneriui!

Paprastos, tačiau svarbios gudrybės:

- Patyrusios damos teigia, kad besitreniruojant net ir patys elementariausi triukai gali būti naudingi. Jei norite, kad atliekami pratimai paliktų geriausią įspūdį, pasinaudokite šiomis gudrybėmis:

- Mankštą atlikite tuščia šlapimo pūsle.

- Pasirūpinkite gausiu tiršto lubrikanto kiekiu.

- Pradėkite nuo lengviausio ir mažiausio kamuoliuko.

- Įsitikinkite, kad jūsų žaisliukai – sterilūs.

- Derinkite skirtingas mankštos technikas – stiprinkite raumenis ir stimuliuokite vaginos sieneles, G tašką.

Pikantiški vaginos treniruokliai – priežastis, dėl kurios milijonai moterų atranda gyvenimo džiaugsmą iš naujo. Toks pirkinys yra vienas geriausių įrodymų, jog gerbiate ir mylite ne tik savo partnerį, bet ir save pačią. Ši savybė – itin patikimas orgazmo šauklys. Tad palepinkite save jau šiandien!