Klitorio pompa „Kūnas ir siela“ (mėlyna)

SKU
3002453820
32,99 €

Ar pamenate tą jausmą, kai visos mintys ir visa seksualinė energija suplūsta į jūsų klitorį, kuris tiesiog tvinksi laukdamas, kol jį pamaloninsite karštais žaidimais? Kad jis būtų dar intensyvesnis ir dar labiau jaudinantis, rekomenduojame išbandyti klitorio pompą „Geismo kauburėlis“, kuri garantuos stiprius, iš proto vedančius orgazmus.

Populiaraus erotinių žaisliukų gamintojo CalExotics klitorio pompa sukurta tam, kad pačias karščiausias jūsų fantazijas paverstų realybe. Dailaus dizaino, anatomiškai prisitaikanti prie jūsų intymių vietelių, kad jas apgaubtų ir leistų patirti nepamirštamas akimirkas. Pompa veikia vakuumo principu, dėl kurio kraujas suplūsta į klitorį ir kiekvienas judesys ar prisilietimas tampa kur kas malonesnis ir intensyvesnis. Kad malonumas būtų dar stipresnis, kaušelis padengtas švelniais šereliais, kurie klitoriui suteikia papildomą stimuliaciją. Žaisliukas puikiai tiks tiek solo žaidimams, tiek pašėlusioms naktims su partneriu.

Lengvai pumpuojamas ir išleidžiamas oras. Pagaminta iš kokybiško, kūnui saugaus silikono, garantuojančio švelnius prisilietimus. Spalva – mėlyna. Ilgis – 5,75 cm, skersmuo – 3,75 cm, vibracija – 3 lygiai.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Silikonas
Skersmuo 3,75 cm
Savybės Vibracija: 3 lygiai, Baterijos: 2 x AAA (nepridedamos), Ilgis: 5,75 cm
Spalva Mėlyna
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos