Klitorio stimuliatorius „Raudona svaja“

SKU
593389
189,00 €

Kiekvienos mūsų viduje slypi maža išdykėlė, kuri kartais nori pasileisti į ilgus ir svaiginančius žaidimus su savimi. Tam idealiai tiks šiuolaikiškas ir inovatyvus klitorio stimuliatorius „Raudona svaja“, su kuriuo jūsų orgazmai įgys visiškai naujų, dar nepatirtų malonumo atspalvių. Pleasure Air™ technologijos dėka stimuliatorius gali veikti ne tik mechaniniu būdu, bet ir be kontakto su klitoriu, švelnių pulsuojančių oro bangų pagalba. „Raudona svaja“ turi net 12 skirtingų intensyvumo lygių, todėl žaisdamos su savimi galėsite juos reguliuoti ir kontroliuoti malonumą. Na, o norinčioms visiškai atsipalaiduoti rekomenduojame pasinaudoti automatiniu režimu, kuris pats atrinks intensyvumo lygius ir užtikrins kiekvieną kartą vis kitokį, netikėtą orgazmą.

Klitorio stimuliatorius „Raudona svaja“ – aistringas, subtilaus dizaino žaisliukas, skirtas masturbavimuisi arba sekso paįvairinimui sueities metu. Pleasure Air™ technologijos dėka jis gali veikti ne tik mechaniniu būdu, bet ir neprisiliesdamas prie klitorio, o malonumą užtikrina vakuuminiai siurbtukai ir pulsuojančios oro bangos. Prietaisas turi net 12 intensyvumo lygių ir automatinį režimą, kuris atsitiktinai atrinks ir derins skirtingus lygius, taip paįvairindamas masturbaciją. Ryškios raudonos spalvos klitorio stimuliatorius yra patogus ir turi tylųjį režimą, todėl jį galėsite drąsiai naudoti bet kur ir bet kada, nesibaimindami, kad jo veikimą girdės aplinkiniai.
Žaisliukas yra atsparus vandeniui ir tinka masturbuotis vonioje ar duše. Įkraunamas USB laidu, tad jam nereikalingos baterijos. Parduodamas komplektacijoje su 2 dydžių galvutėmis, USB krovikliu ir specialiu maišeliu saugojimui.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai
Informacija
Medžiaga Hipoalerginis medicininis silikonas / ABS
Spalva Raudona
Vibracija 12 rėžimų
Savybės Diskretiškas, tylus, elegantiškos išvaizdos
Elementai Pakraunamas USB
Ilgis (cm.) 15.5
Skersmuo (cm.) 5
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos