Kokie būna vibratoriai?

Vibratoriai gali būti ne tik mergvakariams skirta dovana, bet puiki priemonė sužadinti aistrą bei patenkinti savo partnerę. Dažnai moterys apie juos galvoja, svajoja, tačiau niekaip nedrįsta jo įsigyti, ar juo labiau pripažinti, kad jis jai yra reikalingas. Taigi kokios jų rūšys, ir kokiomis savybėmis kiekvienas tipas pasižymi?

Šios meilės žaidimams skirtos priemonės yra skirstomos į klasikinius, G taško, dvigubus, analinius, multifunkcinius ir itin mažyčius (mini). Pirmuosius dažniausiai renkamasi perkant vibratorių pirmą kartą ir dar nežinant, koks yra moteriai reikalingas. Šiuo atveju, pasirinkę klasikinį variantą, neprašausite. Elegantiški ir itin jaudinančios formos prietaisai ne tik sužadins moters aistrą, bet gali padėti lengviau ir greičiau pasiekti orgazmą.

Jeigu esate pasiruošę patirti dar nejaustų potyrių, tuomet atėjo laikas išmėginti dvigubą vibratorių. Jo dėka vienu metu galite vykdyti vaginalinį ir analinį stimuliavimą, nes šio tipo vibratoriai turi dvi dirbtines varpas. Tokie vibratoriai tinka moterims, mėgstančioms iššūkius lovoje.

Analiniam seksui skirti žaisliukai lengvai įsiskverbia ir maloniai vibruoja analinėje angoje. Tokio tipo vibratoriai yra šiek tiek trumpesni bei plonesni už kitus tam, kad būtų patogesnis „įėjimas“. Naudodami šiuos prietaisus, nepamirškite lubrikantų, kurie skirti analiniam seksui.

Multifunkciniai vibratoriai ypatingi tuo, kad tuo pat metu gali stimuliuoti ir klitorį, ir vaginą. Didžioji dalis tokio tipo meilės žaisliukų yra reguliuojami, todėl patys galėsite kontroliuoti erogeninių zonų stimuliaciją bei jos lygį.

Mažo dydžio vibratoriai sukurti moterims, norinčioms papildomai stimuliuoti klitorį sekso metu. Jie yra iki 15 cm ilgio. Tai taip pat puiki kompaktiška pagalbos priemonė kelionėse!

Jei Jums nepriimtini spalvoti ar seksualūs juodi vibratoriai, tuomet galite išmėginti itin realistinius vibratorius, primenančius penius. Dalis jų netgi turi sėklides ir pagaminti iš ypatingos medžiagos, labai primenančios natūralią žmogaus odą! Tokio tipo meilės žaisliukai mažai kuo skiriasi nuo realių vyriškų pasididžiavimų. Jie sukurti taip, kad būtų kuo labiau panašesni į tikrus savo realia forma, spalva bei dydžiu.

Visi vibratoriai gali būti naudojami stimuliuoti išorines erogenines zonas. Jie specialiai padaryti aptakių formų arba priešingai – banguojantys, siaurėjantys arba platėjantys, švelnaus ar grublėto paviršiaus. Išbandę keletą variantų, galėsite nesunkiai išsiaiškinti, kuris prietaisas teikia didžiausią malonumą.