Prekių krepšelis

Feromonai

Kvepalai su feromonais – tai slaptas ginklas užkariaujant geidžiamo vyro ar moters širdį. Moksliškai įrodyta, kad feromoniniai kvepalai (feromonai) patraukia priešingos lyties atstovų dėmesį ir padidina Jūsų patrauklumą. Feromonai išskiria chemines medžiagas, sukeliančias erotinį aplinkinių atsaką. Nesvarbu, ar jais kvėpinsitės sporto salėje, bare ar savo miegamajame, kvepalai su feromonais tikrai padės Jūsų partneriui greitai nusiteikti meilės žaidimams. Mes prekiaujame daugybe įvairių vyrams ir moterims skirtų feromoninių kvepalų. Kiekvienas kvepalų buteliukas yra saugus ir papildytas feromonais, sukuriančiais patrauklumo aromatą.

Items 1-36 of 39

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Items 1-36 of 39

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Patrauklumas viename mažame buteliuke ar meilės eliksyras – kad ir kaip tai pavadinsite, mūsų parduotuvėje tikrai tai rasite! Šios viliojančios kvapiosios medžiagos ir feromoniniai purškikliai – tai kvapnūs produktai, naudojami pritraukti potencialius partnerius per jų uoslę Didžiuojamės galėdami „Fantazijos.lt“ internetinėje parduotuvėje pasiūlyti populiarius kvepalus, kurie pasižymi ne tikkvepalais su feromonais, bet taip pat kiekvieną formulę papildančiais nuostabiais afrodiziakais, leidžiančiais padidinti seksualinį susijaudinimą. Pradedant spindinčiais kūno purškikliais ir baigiant viliojančiais vaisių kvepalais. Visi šie gaminiai yra be hormonų ir gyvūninės kilmės šalutinių produktų.

„Fantazijos.lt“ siūlo ilgai išliekančius, malonaus kvapo aromatus ir kvepalus. Be to, mes prekiaujame ir daugybe specialių erotinių kvepalų, kurie nedirgina Jūsų odos, įskaitant purškalus be parabenų ir glicerinų, bei purškiklius aliejaus pagrindu. Šie seksualūs kvepalai ir odekolonai puikiai tinka kaip dovana Jūsų mylimajam ar partneriui ir gali papildyti kiekvieną seksualių dovanų krepšelį. Kaip ir visų mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų produktų atveju, kvepalus ir purškiklius su feromonais galite įsigyti su diskretišku atsiskaitymu ir pristatymu.