Prekių krepšelis

Sekso lėlės

Tai jaudinanti, legali meilužė, kuri įgyvendins visas jūsų erotines svajones ir fantazijas. Mėgaukitės kito lygio masturbacijos malonumais su nebrangiu, pripučiamu sekso partneriu arba leiskite sau išbandyti natūralaus dydžio sekso lėlę, kuri suteikia itin tikroviškus potyrius. „Fantazijos.lt“ asortimente rasite ir garsenybių bei porno žvaigždžių sekso lėlių, transseksualių, vyriškos bei moteriškos lyties sekso lėlių ir dar daugiau.

23 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Sekso lėlė "Šešiolikmetė"

  Special Price 21,75 € Regular Price 23,14 €
 2. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Diana
 3. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Elė
 4. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Graikė
 5. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Laukinė
 6. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Ugnė
 7. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Rusaitė
 8. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Laputė
 9. Karšta naujiena
  Sekso lėlė vyras "Angelas"

  Sekso lėlė vyras "Angelas"

  Special Price 28,67 € Regular Price 40,26 €
 10. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Debė
 11. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Fantazija
 12. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Garis

  Sekso lėlė Garis

  Special Price 38,52 € Regular Price 55,03 €

23 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Kaip išsirinkti tinkamą?

Lėlės gaminamos iš įvairių medžiagų: silikono, vinilo, gumos. Jei norite tikrų pojūčių, rinkitės silikoninę lėlę. Ji panaši į tikrą odą, taip pat silikoną daug lengviau valyti ir prižiūrėti. Taip pat jis nesukelia alergijos, o tai labai svarbu, jei norite mėgautis laukiniu seksu be prezervatyvo.

Visuomet naudokite vandens pagrindo lubrikantą. Silikonas ir kitos medžiagos, iš kurių gaminamos sekso lėlės neigiamai reaguoja į aliejinius ar silikoninius lubrikantus, tad galite pažeisti žaisliuką. Taip pat vandens pagrindo lubrikantai rečiau sukelia alergiją, juo lengviau naudotis, jis nelipnus, netepa rūbų bei patalynės, lengvai nusiplauna, yra lengvas ir malonus naudoti.

Kaip prižiūrėti?

Po kiekvieno naudojimo, būtinai išvalykite ir išplaukite sekso žaislus. Naudokite šiltą vandenį (tačiau ne karštą), galite plauti naudodami švelnų muilą, nenaudokite cheminių valiklių, perskaitykite instrukciją, kurioje rasite išsamų aprašymą kaip prižiūrėti savo žaisliuką. Taip pat galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik išvalys, bet ir dezinfekuos ir prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį.
Po plovimo, įsitikinkite, kad lėlė visiškai išdžiūtų. Galite švelniai nušluostyti rankšluosčiu ir palikti gerai vėdinamoje patalpoje.

Jei norite, kad sekso lėlė išliktų tokia pat elastinga ir švelni kaip ką tik nusipirkus, apibarstykite ją kukurūzų krakmolu, jis padės išlaikyti švelnumą. Taip pat galite naudoti ir vaikišką pudrą ar talką.

Sušildykite ypatingiems malonumams

Ko gero sutiksite, kad šaltis tikrai sumažina susijaudinimą? Geriausias būdas išvengti susilpnėjusios erekcijos – sušildyti sekso lėlę. Galite ją šildyti šildomąja antklode arba šiltu vandeniu. Pusvalandį prieš naudojant, apgobkite ją antklode ir sušildykite. Intymios minutės taps dar smagesnės ir dar labiau pašėlusios.