Prekių krepšelis

Moterys

Sekso lėlės moterys niekada nenuvils – švelnūs plaukai, maloni liesti medžiaga ir visi įmanomi malonumai. Šios lėlytės visada pasiruošusios paišdykauti ir tenkins visus Jūsų troškimus ten, kur tik sugalvosite. Nežabokite savo fantazijos ir seksualinių troškimų, tiesiog mėgaukitės užvedančiu malonumu: keiskite vietas, pozas, sekso rūšį... Juk tikras vyras pats diktuoja sąlygas ir geriausiai žino, ko trokšta! Lėlės suteikia tiesiog neribotas pasitenkinimo galimybes. Jos pasiruošusios suteikti oralinio sekso malonumą, o maloniai tikroviška vagina ar analinė anga neleis nuobodžiauti. Privalote išmėginti viską ir tai neabejotinai patiks. Galite rinktis iš daugybės priedų ir iki aukščiausio lygio malonumo pakylėjančių papildomų stimuliatorių. Visada svajojote apie tamsiaodę partnerę arba neįtikėtinai dideles krūtis? Dabar galite įgyvendinti visas erotines svajones. Ir žinote, kas geriausia? Šioms pašėlusioms pupytėms patiks išimtinai viskas, ką tik sugalvosite apimti aistros!

20 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje
 1. Sekso lėlė "Šešiolikmetė"

  Special Price 21,75 € Regular Price 23,14 €
 2. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Diana
 3. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Elė
 4. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Graikė
 5. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Laukinė
 6. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Ugnė
 7. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Rusaitė
 8. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Laputė
 9. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Debė
 10. Karšta naujiena
  Sekso lėlė Fantazija

20 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Lėlės suteikia tiesiog neribotas pasitenkinimo galimybes. Jos pasiruošusios suteikti oralinio sekso malonumą, o maloniai tikroviška vagina ar analinė anga neleis nuobodžiauti. Privalote išmėginti viską ir tai neabejotinai patiks. Galite rinktis iš daugybės priedų ir iki aukščiausio lygio malonumo pakylėjančių papildomų stimuliatorių. Visada svajojote apie tamsiaodę partnerę arba neįtikėtinai dideles krūtis? Dabar galite įgyvendinti visas erotines svajones. Ir žinote, kas geriausia? Šioms pašėlusioms pupytėms patiks išimtinai viskas, ką tik besugalvosite apimti aistros!

Erotinių prekių asortimente lėlės išsiskiria itin tikroviška išvaizda ir didele įvairove. O dar geriau tai, kad jos ne tik atrodo tikroviškai, bet ir suteikia labai natūralius potyrius. Lieskite švelnius plaukus ir putlią krūtinę, žaiskite su speneliais, leiskite sau pažinti apkūnios damos kūną arba džiaukitės uždegančios paauglės kūno linkiais... O galbūt visada svajojote didžiausią malonumą patirti tu tikra porno žvaigžde ar pačia Pamela? Gamintojai pasistengė įtikti vyrų skoniui ir iki smulkmenų atkartojo unikalius veido bruožus, figūros privalumus ir visą kitą... Kiekvienas atras tokią lėlę-moterį apie kokią visada svajojo.

Naudoti šias lėles labai paprasta – tiesiog elkitės su savo pasirinkta dama tarsi su tikra moterimi. Vienintelis skirtumas, kad reikės ją pripūsti. Pūsdami nepersistenkite, nes užklupus aistrai medžiaga gali plyšti – pripūskite apie 90 procentų kūno tūrio. Naudokite lubrikantą ir prezervatyvą, o kai kurios lėlės su išimamu masturbatoriumi leis laisvai mėgautis kūniškais malonumais net ir be šio suvaržymo! Lėlės mėgsta, kai po aistringų žaidimų yra nuvalomos ir laikomos tamsioje vietoje ar išleidžiamos – taip šios damos ilgiau išlaiko savo puikią ir viliojančią išvaizdą.

Guminės lėlės vyrams neleis nuobodžiauti – tai tikriausiai įvairiapusiškiausiam malonumui sukurtas sekso žaislas. Išlaisvinkite savyje tūnantį eržilą ir pasirinkite savo damą. Tai jūsų proga nevaržomai mėgautis visomis sekso rūšimis, įgyvendinti seksualines fantazijas ir eksperimentus. Atraskite malonumą, kurį ne visada galėtų padovanoti net ir tikra moteris! Pamirškite ilgus pokalbius, lėtą preliudiją ar pataikavimą – stačia galva nerkite į malonumų oazę, o seksuali lėlė pasirūpins, kad patirtumėte didžiausią malonumą.