Prekių krepšelis

Vyrai

Tai pripučiami vyrukai, kurie suvilios kiekvieną moterį. Pagaminti su įspūdingų matmenų varpomis, kad patenkintų savo partnerę. Tai nuostabus meilužis, kuris niekada nekalbės apie sporto varžybas, neis gerti alaus penktadienio vakarais ir neužmigs iškart po santykių. Galite įsigyti ir tokių, kurių pasididžiavimas vibruoja, jį galima nusegti ir naudoti kaip įprastą vibratorių. Penis dažniausiai būna išmargintas natūraliu venų raštu, todėl atrodo itin tikroviškai. 

1 elementas (-ai)

Mažėjančia tvarka
puslapyje
 1. Karšta naujiena
  Sekso lėlė vyras "Angelas"

  Sekso lėlė vyras "Angelas"

  Special Price 28,67 € Regular Price 40,26 €

1 elementas (-ai)

Mažėjančia tvarka
puslapyje

Guminės lėlės sukurtos taip, kad yra netgi pranašesnės už tikrą vyrą! Išsirinkite ir mėgaukitės:

 • patrauklia ir tikroviška išvaizda;
 • įspūdingo dydžio vibratoriumi ir kitais privalumais;
 • diktuokite lėlei savo tempą ir žaidimo taisykles;
 • atsipalaiduokite ir pamirškite visus kompleksus;
 • išmėginkite tai, ko nedrįstate padaryti su tikru partneriu;
 • mėgaukitės įvairiomis pozomis ir nuotoliniu vibratoriaus valdymu [plačiau]

Sekso lėlės vyrai niekada nepriekaištaus, neprieštaraus nei vienai fantazijai ir įgyvendins visus geidulingus troškimus. Tai jausmingumo kelionė, kurioje galite visiškai pasitikėti lėle-partneriu. Juk jis ir sukurtas tam, kad suteiktų malonumą. Dabar galite eksperimentuoti ir atrasti tai, kas yra maloniausia visiškai be jokių kompleksų! Ar galite atsakyti tokiam mielam partneriui šios nakties susitikimą?

 

Lėlės vyrai sukurti moterims, tačiau idealiai tiks ir netradicinės seksualinės orientacijos vyrams. Žavingi pripučiami vyrukai yra pasiruošę patenkinti visas erotines fantazijas. Net jei šiuo metu ir neturite tikro partnerio, kelias į malonumus tikrai gali būti atviras. Mėgaukitės įvairiomis pozomis ir sekso rūšimis – sekso lėlė tarsi tikras meilužis, trokštantis suteikti malonumą. Lėlės vyrai turi atviras burnas bei analines angas, todėl patenkins net ir slapčiausias fantazijas.

 

Norite nustebinti draugę ir suteikti jai itin malonią pramogą? Erotinės lėlės yra itin populiari mergvakario dovana, todėl jei apie tai pagalvojote – daugiau nebedvejokite. Be to, tai bus puiki dovana ir sau, kuria mėgausitės su dideliu užsidegimu. Dar daugiau patogumo ir visišką laisvumą suteiks nuotolinis valdymas, o kai kurie modeliai netgi turi tamsoje švytinčių detalių – užmerkite akis ir pasinerkite į jausmingą erotinį sapną su tikru nepailstančiu mačo.

 

Guminės lėlės moterims didžiuojasi įspūdingomis formomis. Kai kurių modelių lėlės yra sukurtos taip, kad galėtumėte mėgautis dvejopu malonumu. Galite leisti sau pašėlti su lėlės peniu arba išimti jį ir panaudoti atskirai kaip vibratorių. Sekso lėlės vyrai yra tikroviškos išvaizdos, pagaminti iš kokybiškų ir saugių naudoti medžiagų, todėl lytėjimas bus malonus ir natūralus. Šios lėlės pasižymi itin tikroviškos išvaizdos varpomis, kurias dar didesniam jūsų malonumui margina natūralus venų raštas. Lėlės gali pasigirti išraiškingais peniais, kurių ilgis svyruoja nuo 18 iki 28 centimetrų, todėl tiesiog išsirinkite jums patinkantį dydį ir mėgaukitės šių vyrukų teikiamu malonumu.

 

Lėlės varijuoja skirtinga išvaizda, odos spalva ir galimybėmis. Galite rinktis tai, kas patinka labiausiai ir pasinerti į naujų potyrių sūkurį. Pamirškite vienišumo ir seksualinio alkio jausmus, nes lėlės visada pasiruošusios suteikti puikią erotinę patirtį. Elkitės su jomis tarsi su tikru partneriu, o jei nenorite užsiimti kruopščiu valymu tiesiog naudokite prezervatyvą. Taip pat nepamirškite ir lubrikanto, kuris užtikrins itin malonius pojūčius.

 

Sukurkite neįtikimą erotinę fantaziją, o sekso lėlės vyrai su malonumu padės ją įgyvendinti. Jų dėka galėsite tyrinėti dar geriau pažinti savo kūną, išlaisvinti fantaziją ir visiškai atsipalaiduoti, atsikratyti kompleksų, jei tik tokių turite. Lėlės neabejotinai suteiks pasitikėjimo ir užtikrintumo seksualiniame gyvenime, nes padės sužinoti tai, ko iš tikrųjų trokštate!