LELO “Sona Cruise” klitorio stimuliatorius (rožinis)

SKU
6089H
99,00 €

Geriausias erotinis draugas, kokį tik galite turėti! Naujos kartos, stilingas ir elegantiškas klitorio stimuliatorius LELO „Sona Cruise“ parodys pasaulį, kuriame bet kada galite save apdovanoti orgazmu. Automatiškai valdomas, 75 % galingesnis ir funkcionalesnis už daugelį kitų šio tipo žaisliukų. Sukurtas norintiems aukščiausios klasės ir aukščiausio lygio malonumų.

LELO „Sona Cruise“ – tai daugiau nei įprastas vibratorius. Šis žaisliukas skleidžia garso bangas bei impulsus, kurie gali stimuliuoti ne tik išorėje aiškiai matomą ir jaučiamą klitorio dalį, bet ir visas maloniausias, sunkiausiai pasiekiamas jo vietas. Elegantiško dizaino, juodos spalvos ir kompaktiškas, todėl puikiai tiks norinčioms jį su savimi turėti visur ir visada. Na, o pats didžiausias žaisliuko išskirtinumas – automatinė veikimo technologija. Stimuliacijos metu LELO „Sona Cruise“ pats palaipsniui augina vibracijos jėgą, taip įkaitindamas jus, tada šiek tiek sumažina intensyvumą ir po kiek laiko staiga išsiveržia su stipria pojūčių banga. Taigi, jums nereikės patiems kontroliuoti vibracijos lygių ir būti atsakingiems už patiriamą malonumą – viskuo pasirūpins klitorio stimuliatorius.

Klitorio stimuliatorius turi 8 skirtingus intensyvumo nustatymus, todėl galėsite kaskart pasirinkti patį tobuliausią variantą sau. Valdymo mygtukai išdėstyti itin patogiai, kad galėtumėte užsimerkę pakeisti vibracijos ir intensyvumo lygį. Žaisliukas veikia itin tyliai, tad juo galėsite mėgautis net ir pačiose netikėčiausiose vietose. Klitorio stimuliatorius įkraunamas USB jungtimi ir yra be galo patogus kelionėms ar išvykoms. 100 % atsparus vandeniui. Dydis – 115 x 50 x 56 mm. Įkrovimas trunka apie 2 val., naudojimo laikas – 1 val. Valdymas – 3 mygtukai su LED apšvietimu. Žaisliukas gali būti užrakinamas. Į pakuotę įeina: stimuliatorius, įkroviklis, satininis maišelis, instrukcija.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 4
Informacija
Medžiaga Silikonas / ABS
Ilgis Ne
Skersmuo Ne
Vibracija 8 nustatymai
Savybės Dydis: 115 x 50 x 56 mm. Svoris: 116 g. Įkrovimas: apie 2 val. Naudojimo laikas: apie 1 val. Budėjimo režimas: iki 90 dienų. Dažnis: 120 Hz. Skleidžiamas garsas: <50 dB. Valdymas: 3 mygtukai su LED apšvietimu (užrakinami saugiai kelionei).
Spalva Rožinė
Elementai Li-lon 530mA 3.7 V
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos