Prekių krepšelis

Vaginaliniai

Seksas - svarbus kiekvienos poros santykių elementas. Jo dėka ne tik jaučiamasi geriau, bet ir puoselėjami tarpusavio santykiai bei kurstoma meilė.

Items 1-36 of 111

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Lubrikantas Numylėtinis (150ml)

  Lubrikantas Numylėtinis (150ml)

  Special Price 13,03 € Regular Price 15,06 €
 2. Karšta naujiena
  Lubrikantas Numylėtinis

  Lubrikantas Numylėtinis

  Special Price 5,50 € Regular Price 6,08 €
 3. Karšta naujiena
  Lubrikantas Slidžius

  Lubrikantas Slidžius

  Special Price 16,22 € Regular Price 16,80 €
 4. Karšta naujiena
  Lubrikantas Akva

  Lubrikantas Akva

  Special Price 4,63 € Regular Price 4,92 €
 5. Karšta naujiena
  Lubrikantas Bio

  Lubrikantas Bio

  Special Price 6,08 € Regular Price 6,66 €
 6. Karšta naujiena
  Lubrikantas Akva (200ml)

  Lubrikantas Akva (200ml)

  Special Price 10,72 € Regular Price 13,61 €
 7. Karšta naujiena
  Didelio tūrio lubrikantas

  Didelio tūrio lubrikantas

  Special Price 9,85 € Regular Price 12,74 €
 8. Karšta naujiena
  "Flutschi Original", 200ml

  "Flutschi Original", 200ml

  Special Price 7,24 € Regular Price 16,74 €

Items 1-36 of 111

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Vis dėlto, pamažu lytiniuose santykiuose gali nusistovėti monotonija, dėl ko pradedama mylėtis rečiau, o susijaudinti ir orgazmui pasiekti gali prireikti daugiau laiko. Tuomet į pagalbą ateina įvairūs sekso žaislai bei lytinį potraukį skatinančios priemonės.

Nors orgazmas seksui skirtų priemonių dėka gali būti pasiekiamas lengviau, dažnai susiduriama ir su kitomis problemomis (pvz. nepakankamas moterų išskiriamas išskyrų kiekis, kuris lemia nemalonią lytinių organų trintį). Smulkios problemos gali lemti nesusipratimus tarp partnerių ar net šiokį tokį nepasitikėjimą savimi.

Visų nesklandumų galima išvengti pasitelkiant tam tikras priemones. Viskas, ko jums reikia - tinkamas mąstymas ir didelis noras turėti kokybišką seksualinį gyvenimą bei patenkinti tiek save, tiek ir partnerį.

 • Tikėkite savo seksualumu

Teigiama, kad vienas iš svarbiausių laimingų porų seksualinių elementų – žinojimas, jog mylimas žmogus užsiveda būtent nuo tavęs. Ursula Ofman teigia, jog jos darbo praktikoje buvo daug pavyzdžių, kai moterys galvojo, jog vyrai užsiveda, nes jie tiesiog yra taip sutverti, o ne dėl to, kad juos seksualiai jaudina jų mylimos moterys. Iš pažiūros atrodo, jog tai nereikšminga, tačiau iš tiesų tai daro didelę įtaką santykiams – kuo labiau pasitikėsite savimi ir stengsitės suvilioti savo partnerį, tuo daugiau darnos į santykius įnešite.
 

 • Nenuvertinkite smulkmenų

Laimingos poros stengiasi nustebinti savo mylimą antrąją pusę bent jau nedidelėmis, bet maloniomis smulkmenomis. Kartais pakanka seksualios žinutės ar mielo skambučio pietų pertraukos metu tam, kad jūsų mylimo žmogaus nuotaika pagerėtų ir sustiprėtų jūsų emocinis ryšys. Žinoma, jūsų antrąją pusę nustebins ir tokia nedidelė dovanėlė kaip vaginalinis lubrikantas, suteiksiantis naujų pojūčių sekso metu.
 

 • Susikoncentruokite į pozityvius dalykus

Poros santykiams labai svarbus pozityvus atsakas dėl veiksmų, kuriuos partneris atliko sekso metu, net jeigu jie nebuvo tobuli. Pavyzdžiui, jeigu jūs manote, jog antroji pusė negerai atlieka kunilingą arba minetą – tiesiog parodykite kaip tai padaryti, kad jūs vaitotumėte iš malonumo. Nekritikuokite partnerio, o atvirkščiai - jį girkite. Net tokie paprasti komplimentai kaip „man patiko, kai tu vakar darei šitaip...“, gali pagerinti seksualinį poros gyvenimą.
 

 • Visada atraskite laiko seksui

Visi manome, jog noras mylėtis turi kilti natūraliai, tačiau šiandieniniame pasaulyje yra daugybė trukdžių – nuolatinis nuovargis, namų ruoša, vaikai ir daugybė kitų dalykų. Todėl patariama pašnekėti su partneriu ir aptarti savo seksualinius ritmus – tarkime, kiek kartų sekso per savaitę reikia jums, o kiek jūsų antrajai pusei. Svarbu pasiekti kompromisą ir visada atrasti laiko meilės žaidimams, net jeigu juos reikėtų iš anksto suplanuoti. Be to, kad seksas netaptų rutina, gali padėti įsigytas vaginalinis lubrikantas, varpos žiedas ar kitas sekso žaislas.
 

 • Fantazuokite!

Laimingos poros nebijo pasvajoti ir pasidalinti savo seksualinėmis fantazijomis. Erotiškos mintys taip pat atitraukia nuo kasdienybės ir bent vaizduotėje leidžia įgyvendinti slaptus troškimus, kurių nedrįstumėte pasakyti niekam. Nebūtina dalintis visomis seksualinėmis fantazijomis, tačiau galite pakuždėti savo mylimajam keletą troškimų, kuriuos kartu vėliau galėsite įgyvendinti. Svarbiausia – nesidrovėkite ir atskleiskite, apie ką svajojate.
 

 • Jokių „ne, nenoriu“

Poros, kurios turi tvirtus santykius ir jaučiasi laimingos, supranta savo partnerių seksualinį geismą. Jeigu jūsų mylimasis nori sekso, o jūs tuo metu norite tik miegoti, netarkite jam ar jai griežto „ne“. Žinoma, tai nereiškia, jog turite užsiimti seksu tuomet, kai to nenorite, tačiau nuolatinis atsisakymas gali nuvilti jūsų partnerį. Kartais galite pamaloninti mylimą žmogų tiesiog ranka arba oraliniu būdu (šią malonią užduotį palengvinti gali vaginaliniai lubrikantai).
 

 • Nesiekite būti tobuli

Visas poras vienija troškimas, kad seksas kiekvieną kartą būtų tobulas. Visgi, gyvenimas nėra romantinis filmas, todėl reikia išmokti džiaugtis intymiomis akimirkomis net jeigu ne visos jos tokios pavykusios, kokių norėtumėte. Be abejo, galite suteikti savo seksualiniam gyvenimui įvairovės – įsigyti sekso žaisliukai ar kvapnūs vaginaliniai lubrikantai suteiks seksui naujų spalvų.