Didžiausias sexshopas Lietuvoje
PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Marijampolė tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook

Tenga egg "Stepper"

9,95 €
Mažiausios kainos garantija
Tenga egg "Stepper"   9,95 €
Siųsti draugui Dalintis Facebook Dalintis Twitter
Medžiaga-
GylisTamprus
SkersmuoTamprus
SavybėsKompaktiškas, unikali stimuliacija
Pristatymo laikas1-2 d.d.

Lenktos detalės su kuriomis "susidurs" penis, suteiks išskirtinius pojūčius. Išvyniokite, įpilkite lubrikanto (pridėtas) ir pamaloninkite save. Jeigu elgsitės atsargiai, Tenga kiaušinėlį galėsite naudoti daugiau nei vieną kartą.

užsakymo salygos

Prekės apžvalga

  • Parašė Anonistas | 2015-02-07

    Mano abejonės dėl šios prekės pasitvirtino. Išsirinkau mano manymų patį įdomiausią masturbuoklį iš Tenga egg. Pristatymas, paliginus su kitomis el. parduotuvėmis, buvo žaibiškas. Atsidaręs pakuotę ir kiaušinį, viduje radau silikoną, panašų į kruties įmplantą. Iš karto apėme nusivilimo jausmas. Galvojau, kad medžiaga bus stangresnė ir detalės viduje bus šiurkštesnės, kad lenktos detalės su kuriomis "susidurs" penis, suteiks išskirtinius pojūčius. Masturbuoklis yra mažiukas, bet išsitempia. Užsirakinęs vonioje, padariau viską taip kaip buvo parašyta instrukcijoje, įpiliau pridėtą lubrikantą, įkišau penį ir pradėjau maloninti save. Nesielgiau atsargiai, prispaudžiau penį kaip reikiant, nes švelniai masturbuojant nejaučiau jokio malonūmo. Instrukcijoje buvo parašyta, kad reikia įpilti visą lubrikantą, taip ir padariau, bet pasigailėjau, nes besimasturbuojant išsipylė lubrikantas ir apsitaškiau visas nuleistas kostiumines kelnias ir marškinius. Kelnias reikėjo priduoti į cheminį valymą... Malonūmą visgi patyriau, nes esu jautrus, todėl kaip besimuasturbuočiau, vistiek greit susijaudinu. Baigiau į masturbuoklį, tačiau spermą lengai išsiplovė su muilu. Tenga kiaušinį galima naudoti daug kartu, kadangi medžiaga pakankamai tvirta. Vyrams siūlyčiau įsigyti daug stangresnį masturbuoklį, iš brangesnių žaisliukų.

Atsiliepimai

  • Parašė Performus | 2015-02-05

    Isbandziau viena karta ir man nepaliko jokiu ispudziu. Pirkdamas galvojau, kad bus smagiau, labiau spaus peni ir labiau stimuliuos. Jausmas toks kaip ikistum peni i zele mase arba masturbuotis privarant pilna ranka vazelino. Nerekomenduoju.

smartadserver