Fantazijos.lt pristato NEMOKAMĄ ekskursiją po didžiausią erotinių prekių parduotuvę Lietuvoje.

Kada vyksta? Kiekvieną ketvirtadienį 19h

Kur? Didžiausioje Lietuvoje erotinių prekių parduotuvėje Gedimino pr. 45 Vilniuje

Trukmė? Apie vieną valandą (priklausomai nuo Jūsų klausimų ir aktyvumo)

Kas gali dalyvauti? Dalyvauti gali visi norintys, vienoje ekskursijoje priimame iki 15 užsiregistravusių dalyvių (ekskursija vyks jeigu susirinks bent 5 dalyviai).

Kaip užsiregistruoti? Apie dalyvavimą būtina pranešti el. paštu info@fantazijos.lt Tiesiog parašykite, kad dalyvausite nemokamoje ekskursijoje ir nurodykite dalyvių skaičių.

Ar tikrai nemokama?  Taip ekskursija yra visiškai nemokama, jos metu nieko nebūtina pirkti (jeigu ekskursija patiks vedėjai galite palikti arbatpinigių :).

Ką sužinosiu ekskursijos metu? Turėsite galimybę apžiūrėti ir paliesti įvarius sekso žaisliukus, susipažinsite su visu erotinių prekių parduotuvės asortimentu, gyvai pamatysite jų veikimo principus. Išgirsite atsakymus į pačius slapčiausius ir intymiausius klausimus. Kokie yra afrodiziakai ir kaip jie gali sužadinti aistrą? Kas yra paslaptingieji feromoniniai kvepalai ir kaip jie veikia? Kuo skiriasi lubrikantai ir kaip nuspręsti, kokį pasirinkti? Kaip atrodė pirmieji vibratoriai ir kokiu tikslu jie buvo sukurti? Kiek procentų žmonių naudoja vibratorius ir kurie yra patys populiariausi? Kodėl rytietės moterys yra tokios geros meilužės? Ar sekso žaislai reikalingi tik poroms be fantazijos? Turite savo klausimų? Juos taip pat galėsite užduoti.