Penio pompa "Bathmate Hydromax X30" (Raudona)

Laikinai neturime
SKU
BATHMATE13
129,00 €

Greitas ir paprastas būdas padidinti savo apimtis ir JAI suteikti dar gilesnį, dar labiau jaudinantį įsiskverbimą. Pasaulyje gerai žinomo ir vyrų pamėgto gamintojo Bathmate penio pompa „Hydromax X30“ sukurta vyrams, kurių pasididžiavimas erekcijos metu siekia iki 17,7 cm ilgio. Išskirtinės technologijos dėka penio pompa veikia vandenyje ir suteikia iki 35 % stipresnį bei greitesnį rezultatą. Tai nepakartojama!

Bathmate vandens penio pompos padeda patogiai, be jokio diskomforto pasiekti seniai išsvajotas apimtis ir sutvirtinti penį. Prietaisas ne tik padidins varpą, bet ir bendrai pagerins jūsų seksualinį gyvenimą. Išbandykite ir skirtumą pajuskite patys!

Kaip ir kitos Bathmate linijos penio pompos „Hydromax X30“ išsiskiria tuo, kad ji veikia ne oro, o vandens slėgio pagalba, todėl pompa galite naudotis vonioje ar duše. Skirtingai nei oras, vanduo suteikia maksimalų saugumą ir trigubą efektą: pompa ne tik didina penį, bet gali jam suteikti ilgalaikį kietumo, standumo ir tvirtumo jausmą.

Kaip naudotis penio pompa „Hydromax X30“? Pripildykite vonią šiltu vandeniu ir visiškai atsipalaiduokite. Panardinkite penio pompą po vandeniu ir įveskite į ją penį. Sukamaisiais judesiais prispauskite pompą prie varpos. Kai pajusite susidariusį vakuumą, palengva pumpuokite orą. Slėgį galite reguliuoti vožtuvu, kuris yra pompos gale. Vandens perteklius lengvai pasišalins spustelėjus vožtuvą. Vienam seansui pompą naudokite 15–20 min. DĖMESIO: penio pompą galite naudoti tik tuomet, jei esate visiškai atsipalaidavę. Jei jaučiate skausmą varpos srityje, nutraukite naudojimąsi prietaisu. Bendras pompos ilgis – 25,4 cm, maksimalus telpančio penio ilgis erekcijos metu – 17,7 cm, skersmuo – 5,3 cm. Spalva – raudona.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
10
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos