Penio žiedas + analinis kaištis „Dvigubas įsiskverbimas“

SKU
21530_Black
74,99 €

Padvigubinkite malonumą ir perimkite visą meilės žaidimų kontrolę į savo rankas! Universalus žaisliukas jungia penio žiedą ir analinį kaištį, kuris jums ir jūsų partneriui padės išlaisvinti savo seksualines fantazijas ir išbandyti tai, apie ką jau seniai svajojote.

„Dvigubas įsiskverbimas“ – stilingas, kokybiškas ir protingo dizaino žaisliukas, sukurtas tiems, kurie trokšta karštesnių žaidimų lovoje. Penio žiedas padeda pagerinti erekciją ir prailginti lytinį aktą, kad vienas kitu galėtumėte mėgautis kiek tik panorėję. Tai dar ne viskas! Jame integruotas analinis kaištis padės partneriui suteikti dvigubą įsiskverbimą ir mėgautis ne tik tvirtesniu jūsų kotu, bet ir analinės angos stimuliacija. Kaištis sudarytas iš 4 apvalių formų dalių, o jo galūnė smailėjanti, kad užtikrintų jaudinantį įsiskverbimą.

Žaisliukas turi integruotą vibracijos funkciją su 20 skirtingų pulsacijos režimų, kuriuos galėsite valdyti nuotoliniu pulteliu. Perimkite jo kontrolę į savo rankas arba perduokite antrai pusei – jai tai patiks!

Žaisliukas pagamintas iš kokybiško silikono. Analinio kaiščio ilgis – 13 cm. Į komplektą pridedamas lubrikantas ir prekės valiklis. Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Silikonas
Skersmuo (cm.) 4,2
Vibracija 20 rėžimų
Savybės Valdomas nuotoliniu būdu
Spalva Juodas
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos