Prekių krepšelis

Krūtinei

Vyrai dievina moters figūrą ir jos iškilumus, o ypač krūtinę. Jei manote, kad gamta jums pagailėjo apimties – pats laikas vyti šias mintis šalin. Krūtinės pompa padės jums greitai ir lengvai padidinti krūtinę, suteikti papildomo putlumo ir pastebimai ją padidinti. Daugiau jokių kompleksų ar nepasitenkinimo savo figūra – šis sekso žaisliukas suteiks jums tai, ko visada taip troškote! Vakuumo poveikio pagalba krūtinės pompa stimuliuoja krūtų audinio sluoksnius ir gerina kraujotaką. Didesnės, putlesnės ir stangresnės krūtys – kiekvienos moters svajonė, o jūs galite tuo džiaugtis niekam neišduodamos savo mažytės paslapties. Paprastai naudojama krūtinės pompa sukurta taip, kad idealiai atitiktų kiekvienos moters poreikius. Universalus dydis, patrauklus dizainas ir patogi naudoti konstrukcija leis mėgautis šios priemonės rezultatu.

9 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

9 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

Ne tik grožiui, bet ir savijautai

 

Krūtis didinančios pompos jau dabar tūkstančiams moterų padėjo padailinti, padidinti krūtis, išryškinti moteriškas kūno formas bei susigrąžinti patrauklumą. Manote tai viskas, ką suteikia šis mažas technikos stebuklas? Anaiptol – veidrodyje matomu atspindžiu besidžiaugianti moteris pasitiki savimi, drąsiai žengia į priekį, priima iššūkius, rizikuoja ir stengiasi visais būdais realizuoti save. Gal žinote kas jos laukia? Pasiutusiai smagus gyvenimas, puiki savijauta kasdien ir išskirtinis vyrų dėmesys. Kas gali būti geriau?

 

Prisijunkite prie besimėgaujančių gyvenimu

 

Dar prieš dešimtmetį niekas nebūtų patikėjęs, kad kada nors bus galima tokiu paprastu būdu didinti krūtis. Jokių pjūvių, jokių operacijų, jokių nemalonių pojūčių. Dabar kiekviena moteris vos per kelias minutes gali tapti gundančių formų viliokle 

Prisijunkite prie besimėgaujančių gyvenimu ir karštais nuotykiais, įsigykite krūtinės didinimo pompą, kuri:

 • Veikia greitai ir be jokio diskomforto;

 • Krūtis padidina ir sustangrina natūraliu būdu;

 • Suteikia ilgalaikių rezultatų;

 • Didina patrauklumą ir aistrą;

 • Maloniai pradžiugina meilės žaidimų partnerį;

 • Grąžina puikią savijautą ir pasitikėjimą savimi.

 

Krūtinės didinimo pompų ieškokite fantazijos.lt parduotuvėse. Čia kiekviena ras tai, ko labiausiai reikia.

 

Didesnė krūtinė – greitai, saugiai, lengvai

 

Krūtys – viena patraukliausių moters kūno vietų. Kiekvienam vyrui ji žadina geismą, sukelia beprotiškų minčių, priverčia gyslomis greičiau tekėti kraują. Dailių krūtų savininkė visada jaučiasi žavi ir geidžiama. Kiekviena nori tokia būti. O šiandien tai – vieni juokai. Tereikia krūtinės didinimo pompos.

 

Krūtų didinimo pompa – kompaktiška ir daili

 

Krūtinės didinimo pompą sudaro vienas arba du skaidrūs plastiko-silikono kaušeliai, į kuriuos puikiai telpa įvairaus dydžio krūtys. Prie jų įprastai prijungta ranka valdoma stilingo dizaino pompa. Krūtinės didinimo pompa gaminama įvairiausių spalvų, todėl kiekviena moteris gali išsirinkti ne tik patogiausią, bet ir estetiškai patraukliausią prietaisą.

Šios pompos pateikiamos kompaktiškoje pakuotėje, todėl lengvai randa vietą tiek nedidelėje spintelėje, tiek kelioninėje rankinėje.

 

Malonus ir lengvas naudojimas

 

Turbūt kiekvienai pradedančiai įdomu sužinoti, kaip veikia ši pompa, ar sudėtinga ja naudotis. Galite nusiraminti - viskas vyksta labai paprastai, tereikia nuosekliai atlikti keletą žingsnelių:

 1. Apsilankykite duše. Prieš naudojimą naudinga kurį laiką praleisti užsiimant maloniomis procedūromis vonios kambaryje. Vandens srovės suaktyvina kraujotaką, suminkština odą, padidina krūtų jautrumą, todėl patirsite dar daugiau malonesnių pojūčių.

 2. Taisyklingai pridėkite pompos kaušelį prie krūties, stengdamasi neįtraukti daug papildomos odos ir užtikrindama prietaiso sandarumą. Turite jaustis patogiai, be jokio diskomforto.

 3. Ritmingai spauskite pompą. Su kiekvienu paspaudimu bus išsiurbiama dalis oro ir kaušelyje palaipsniui kuriamas vakuumas.

 4. Mėgaukitės maloniais pojūčiais, kuriuos pajusite viso proceso metu. Pompai traukiant orą suaktyvės kraujotaka, krūtys bus švelniai glamonėjamos ir lengvai masažuojamos.

 5. Džiaukitės puikiai rezultatais. Iš karto po procedūros krūtys išsipūs ir sustandės. Galėsite džiaugtis patrauklesne išvaizda ir natūraliu būdu padidėjusia krūtine.

 

Šių pompų gamintojai teigia, kad reguliariai atliekant šias procedūras, krūtys ima savaime didėti. Manote tai neįmanoma? Pasiklausykite, ką sako gydytojai: stimuliuojant krūtinės audinius išlaisvinami hormonai, atsakingi už krūtų augimą, o nuolatinis nestiprus tempimas paskatina savaiminį audinių išsiplėtimą. Visa tai paprasta, saugu, nesudėtinga. Todėl jau šiandien ieškokite šio prietaiso ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais!