Prekių krepšelis

Krūtinei

Vyrai dievina moters figūrą ir jos iškilumus, o ypač krūtinę. Jei manote, kad gamta jums pagailėjo apimties – pats laikas vyti šias mintis šalin. Krūtinės pompa padės jums greitai ir lengvai padidinti krūtinę, suteikti papildomo putlumo ir pastebimai ją padidinti. Daugiau jokių kompleksų ar nepasitenkinimo savo figūra – šis sekso žaisliukas suteiks jums tai, ko visada taip troškote! Vakuumo poveikio pagalba krūtinės pompa stimuliuoja krūtų audinio sluoksnius ir gerina kraujotaką. Didesnės, putlesnės ir stangresnės krūtys – kiekvienos moters svajonė, o jūs galite tuo džiaugtis niekam neišduodamos savo mažytės paslapties. Paprastai naudojama krūtinės pompa sukurta taip, kad idealiai atitiktų kiekvienos moters poreikius. Universalus dydis, patrauklus dizainas ir patogi naudoti konstrukcija leis mėgautis šios priemonės rezultatu.

8 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

8 Items

Didėjančia tvarka
puslapyje

Turbūt kiekvienai pradedančiai įdomu sužinoti, kaip veikia ši pompa, ar sudėtinga ja naudotis. Galite nusiraminti - viskas vyksta labai paprastai, tereikia nuosekliai atlikti keletą žingsnelių:

Apsilankykite duše. Prieš naudojimą naudinga kurį laiką praleisti užsiimant maloniomis procedūromis vonios kambaryje. Vandens srovės suaktyvina kraujotaką, suminkština odą, padidina krūtų jautrumą, todėl patirsite dar daugiau malonesnių pojūčių.

Taisyklingai pridėkite pompos kaušelį prie krūties, stengdamasi neįtraukti daug papildomos odos ir užtikrindama prietaiso sandarumą. Turite jaustis patogiai, be jokio diskomforto.

Ritmingai spauskite pompą. Su kiekvienu paspaudimu bus išsiurbiama dalis oro ir kaušelyje palaipsniui kuriamas vakuumas.

Mėgaukitės maloniais pojūčiais, kuriuos pajusite viso proceso metu. Pompai traukiant orą suaktyvės kraujotaka, krūtys bus švelniai glamonėjamos ir lengvai masažuojamos.

Džiaukitės puikiai rezultatais. Iš karto po procedūros krūtys išsipūs ir sustandės. Galėsite džiaugtis patrauklesne išvaizda ir natūraliu būdu padidėjusia krūtine.

Šių pompų gamintojai teigia, kad reguliariai atliekant šias procedūras, krūtys ima savaime didėti. Manote tai neįmanoma? Pasiklausykite, ką sako gydytojai: stimuliuojant krūtinės audinius išlaisvinami hormonai, atsakingi už krūtų augimą, o nuolatinis nestiprus tempimas paskatina savaiminį audinių išsiplėtimą. Visa tai paprasta, saugu, nesudėtinga. Todėl jau šiandien ieškokite šio prietaiso ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais!