Prekių krepšelis

Peniui

Penio pompa yra vakuuminis siurbimo įrenginys, priverčiantis kraują subėgti į jūsų daikčiuką. Tokiu būdu Jūsų penis kiek padidėja ir tampa pajėgesnis, o erekcija - stipresnė. Neapsigaukite:  šie sekso žaislai tikrai nesukelia nuolatinio padidinimo efekto, tik laikiną padidėjimą. Tačiau net ir laikina erekcija gali suteikti tikrai daug pasitenkinimo – tiek žiūrėjimo, tiek lytėjimo prasme. Plūstant kraujui į penį apima malonus jausmas, taigi tai yra ir malonumą teikianti stimuliacija, kuri gali baigtis pasitenkinimu. Pirminė ir svarbiausia tokių pompų paskirtis - erekcijos sutrikimams gydyti. Nors šiandien, kai yra viagra ir kiti medikamentai, penio pompa daugiau naudojama sekso žaidimams, arba sustiprinti erekcijai nenaudojant medikamentų.

Items 1-36 of 48

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Penio pompa XL

  Penio pompa XL

  Special Price 21,72 € Regular Price 28,60 €
 2. Karšta naujiena
  Penio didinimas "AndroPenis Gold"

  Penio didinimas "AndroPenis Gold"

  Special Price 156,11 € Regular Price 231,70 €
 3. Karšta naujiena
  Andro extender

  Andro extender

  Special Price 119,00 € Regular Price 144,81 €
 4. Karšta naujiena
  Penio pompa Galvutė

  Penio pompa Galvutė

  Special Price 9,00 € Regular Price 14,00 €
 5. Karšta naujiena
  Penio pompa Efektas
 6. Karšta naujiena
  Penio pompa Spyglius

Items 1-36 of 48

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Penio pompos veikimo principas paprastas. Peniui skirtas indas žarna prijungtas prie vakuumą pumpuojančio įrenginio, kuris ištraukia orą iš indo. Briauna penio apačioje labai sandariai prisitraukia prie pagrindo. Kai tik oras iš indo vakumo pagalba pradedamas pumpuoti jis traukia penį kartu, ir iššaukia kraujo antplūdį.

Daugelis vyrų drauge su penio pompa naudoja ir penio žiedą, tam kad išvengti kraujo plūdimo atgal po pumpavimo. Tokiu būdu erekcija ilgiau išsilaiko.

Kaip naudoti penio pompą?

Nepagailėkite lubrikanto ant sandarinimo žiedo (nenaudokite aliejinio pagrindo lubrikanto, naudokite vandens pagrindo lubrikantą), taip pat užtepkite juo penį. Tai padės lengviau įterpti penį į indą, ypač jei jis nesukietėjęs.

Įstumkite penį per žiedą į indą, kol indo pagrindas gerai prisitvirtins prie kūno. Tada lėtai pradėkite pumpuoti. Iš pradžių tai darykite atsargiai.

Baikite pumpuoti tada, kai penis bus pakankamai kietas ir pasistojęs. Sustokite ir viską patikrinkite. Ar pasiektas slėgis jums tinkamas? Apžiūrėkite ar neatsirado neįprastų spalvos pakitimų, ar venos nėra ties trūkimo ribos. Jei viskas atrodo gerai, papumpuokite dar šiek tiek, tačiau kaskart sustodamas apsižiūrėkite. Drąsiai galite tęsti pumpavimą, jei tik manote, kad esate tam pasirengęs.

Mes rekomenduojame neužsiimti aktyviu pumpavimu ilgiau nei 20 minučių. Suprantame, kad džiaugsitės kiek tik įmanoma padidinę penį, o penio pompos tikrai gali parodyti įspūdingą, tačiau neilgai trunkantį rezultatą. Jūsų sveikata yra svarbiau, negu penio dydis. Taigi būkite atsargus, nenaudokite pompos taip, kad susižalotumėte. Jeigu pajuntate skausmą, nedelsiant stabdykite pumpavimą.

Vibruojanti penio pompa gali būti naudojama, kaip masturbacijos įrankis. Dėl reguliuojamos traukimo jėgos galite užsipumpuoti gan malonų pasitenkinimo užtaisą.