Prekės suaugusiems

Prekės suaugusiems yra plačiai naudojamos visame pasaulyje. Žmonėms jos reikalingos norint išbandyti neįprastus potyrius, seksualines padėtis ir technikas. Seksas yra neatskiriama lytinio gyvenimo dalis. Paįvairinant sueitį galite naudoti įvairias „pagalbines” priemones: žiedus, masturbatorius, vibratorius, kamuoliukus ir kitus žaisliukus. Tačiau daugelis, deja, nežino arba nepakankamai informuoti, kaip reikia šiuos daiktus prižiūrėti. Tai intymu ir būtina palaikyti higieną. Taigi apie prekių, skirtų suaugusių meilės žaidimams paįvairinti, priežiūrą.

Kadangi kiekvienas sekso įrankis pagamintas iš skirtingos medžiagos, todėl jų priežiūra, pagal tai, iš ko jis pagamintas, skiriasi.

Visi iš plastiko pagaminti žaislai dezinfekuojami nuplaunant juos vandeniu bei antibakteriniu muilu ir itin sausai nuvalant. Norint pilnos sterilizacijos, galite prietaisą nuvalyti spirituotu vatos ar medvilnės tamponėliu.

Jeigu sekso priemonė pagaminta iš gumos ar latekso, po naudojimosi ją labai kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu naudojant antibakterinį muilą. Švariai nusausinkite, kad neliktų jokių muilo likučių, kurie kito naudojimosi metu gali sukelti nemalonų dirginimą. Patartina šiuos žaisliukus naudoti kartu su prezervatyvu.

Paprasčiausiai prižiūrėti yra iš silikono pagamintas priemones, skirtas sekso žaidimams. Jeigu prietaisas neturi baterijų, jį galite pavirinti iki trijų minučių ir tokiu būdu dezinfekuosite visas susikaupusias bakterijas. Dar paprastesnis būdas – „malonumų pastiprintoją” po naudojimo galite tiesiog nuplauti su muilu ir vandeniu. Tuo tarpu, jeigu Jūsų prietaisas turi elektroninę sudėtį, tuomet jį užteks švariai nuvalyti švelniu audeklu, neturinčiu pūkelių arba tam skirtomis specialiomis servetėlėmis.

Naudodamiesi sekso žaislais visuomet pasirinkite jam tinkamą lubrikantą. Jis padės ne tik patirti jausmingesnį malonumą, bet kartu padės ilgiau ir geriau išlaikyti prekės suaugusiems išvaizdą bei paskirtį.

Tik tinkamai prižiūrimos priemonės teiks visapusišką malonumą. Yra sukurti specialūs sekso žaisliukų valikliai, kurie gali būti naudojami visiems meilės žaidimų prietaisams. Su jomis galite prekes tinkamai valyti, nuplauti bei prižiūrėti. Atminkite, kad būtina perskaityti įsigytos prekės instrukciją, kad ją naudotumėte pagal paskirtį. Jeigu nėra pateiktos instrukcijos lietuvių kalba, tada galite drąsiai kreiptis į prekę pardavusius asmenis, kad suteiktų reikiamą informaciją – iš ko išsirinktos prekės suaugusiems yra pagamintos ir kaip jas prižiūrėti.