Prekių krepšelis

Prezervatyvai

Prezervatyvų paskirtis yra žinoma visiems - tai paprasčiausias ir labiausiai paplitęs būdas ne tik apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiškai plintančių ligų. Bene kiekviena firma, gaminanti prezervatyvus, gali pasiūlyti itin platų jų pasirinkimą. Jie gali pasižymėti unikaliomis savo savybėmis ar suteikti papildomų pojūčių didesniam malonumui užtikrinti. Jų gali būti įvairių formų, dydžių, kvapų ir net skonių. 

Items 1-36 of 66

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Pasante “Regular”
 2. Karšta naujiena
  Pasante "Trim"
 3. Karšta naujiena
  Pasante "Ribbed"
 4. Prezervatyvai Pasante Širdelė (1 vnt)

  Special Price 0,49 € Regular Price 0,87 €
 5. Karšta naujiena
  Prezervatyvai London

  Prezervatyvai London

  Special Price 29,95 € Regular Price 37,36 €
 6. Karšta naujiena
  Pasante "Sensiva"
 7. Vardiniai prezervatyvai (3vnt.)

  Special Price 1,38 € Regular Price 3,47 €
 8. Prezervatyvai Pasante Naturelle Retail (3vnt)

  Special Price 0,79 € Regular Price 1,25 €
 9. Vardiniai prezervatyvai (10vnt.)

  Special Price 2,31 € Regular Price 5,79 €

Items 1-36 of 66

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Naudodami prezervatyvus atsiminkite, kad:

Tinkami prezervatyvai turėtų užsimauti labai lengvai ir švelniai. Jei užsidėdami prezervatyvą užtrunkate daugiau ne kelias sekundes tai gali reikšti, kad prezervatyvą bandote užmauti išvirkščiai.

Kiekvieno lytinio akto metu, privalote naudoti naują prezervatyvą. Du kartus to paties prezervatyvo naudoti negalima. Pereidami nuo analinio akto į vaginalinį prezervatyvą taip pat turite pakeisti.

Prezervatyvų tipai

Prekyboje egzistuoja tikrai platus prezervatyvų asortimentas – pradedant nuo standartinių, ir baigiant stimuliuojančiais, šildančiais ar net sekso trukmę prailginančiais prezervatyvais.

Stimuliuojantys prezervatyvai

Tai yra prezervatyvai su specialiomis bangelėmis, stimuliuojančiais taškeliais arba ūseliais. Jie yra skirti suteikti papildomą malonumą Jūsų partnerei. Specialūs iškilimai maloniai masažuoja jos vaginos sieneles, tad moteris jaučia ryškesnius pojūčius.

Įvairių skonių bei kvapų prezervatyvai

Jų pasirinkimas išties platus – pradedant nuo kramtomos gumos skonio ir baigiant egzotiškais vaisiais. Jie pašalina nemalonius lytinių organų kvapus, padaro seksą įdomesniu ir spalvingesniu! Kai kurie jų tinkami naudoti ir oraliniam seksui.

Šildantys/šaldantys prezervatyvai. Jie suteikia papildomą šilumos arba gaivos efektą. Išbandykite!

Seksą prailginantys prezervatyvai. Yra skirti vyrams, norintiems nustebinti savo partnerę ilgesniu lytiniu aktu.

Ypač ploni prezervatyvai – tam, kad prezervatyvas netrukdytų vyrui pajusti malonumą. Tai puiki išeitis vyrams, nemėgstantiems prezervatyvų ir naudojantiems juos tiek dėl partnerės noro.

Ypatingai saugūs – storesni prezervatyvai, skirti tiems, kas nori sekso metu atsipalaiduoti ir nesukti sau galvos dėl saugumo. Didelių dydžių prezervatyvai – jei Jūsų daikčiukas iš tikrųjų didelis.