Didžiausias sexshopas Lietuvoje
PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Marijampolė tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook

Durex Extra Safe (Laikinai neturime)

Laikinai prekės neturime
El. pašto adresas
 
Siųsti draugui Dalintis Facebook Dalintis Twitter
MedžiagaLateksas
Kiekis pakuotėje1
SavybėsUžtikrina ypatingą saugumą
SpalvaSkaidri
Pristatymo laikas1-2 d.d.

Durex Extra Safe prezervatyvai užtikrina dar didesnį saugumą ir sumažina galimybes prezervatyvui suplyšti sekso metu. „Extra safe“ yra šiek tiek storesni nei įprasti Durex prezervatyvai. Taip pat jie yra ištepti papildomu lubrikanto sluoksniu, taip užtikrinant ypač patogią skverbtį. Jokie kiti prezervatyvai Jums negalės garantuoti tokio saugumo nuo lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo- Durex Extra Safe, tai ypatingo saugumo garantas. Galioja iki 2017 m.


Durex Extra Safe prezervatyvų privalumai:
-Prezervatyvai suteikia papildomą apsaugą
-Išskirtinis dizainas leidžia užsidėti sargį ypač lengvai
-Papildoma lubrikacija garantuoja kokybiškesnį seksą
-Nepaisant to, kad yra šiek tiek storesnis, Extra Safe prezervatyvai suteikia neįtikėtiną jautrumą ir dėvėjimo patogumą. Todėl jie yra vieni populiariausių Durex prezervatyvų.
-Prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir orginalumą. Pagaminti Didžiojoje Britanijoje.


Durex Extra Safe prezervatyvų duomenys:
Plotis- 56mm
Ilgis- 205mm
Storis- 0,08mm


Pirkite norimą Durex Extra Safe prezervatyvų kiekį. Perkant prezervatyvus vienetais dėžutė į komplektaciją neįeina.

užsakymo salygos

Prekės apžvalga

 • Parašė Marius | 2016-06-17

  „Extra Safe“ yra mano vieni mėgstamiausių prezervatyvų. Jie yra labiau lubrikuoti nei kiti įprastiniai prezervatyvai (nei Durex ar kitų populiarių prekinių ženklų). Taigi, neturint papildomo lubrikanto po ranka, galima gerai apsieit ir be jo. Tiesa, pastebėjau, kad prezervatyvo galiojimui artėjant prie pabaigos, lubrikantas jau gali būti ir išsausėjęs (tai galioja visiems prezervatyvams). Šiuos prezervatyvus taip pat renkuosi dėl storio ir formos, jie yra išties patogūs, intensyvaus sekso metu neatsismaukia kaip kai kurie kiti prezervatyvai. Taip pat, jie ne taip greitai išsausėja. Kadangi šie prezervartyvai storesni, jie leidžia labiau pasitikėti savo galimybėmis ir ilgiau mėgautis malonumais. Tačiau akto trukmės prasme neprilygsta benzokaino turintiems prezervatyvams, kurie „numarina“ varpą ir leidžia aktą prailginti kartais ir 2-3 kartus.

Atsiliepimai

 • Parašė Romas | 2016-04-14

  Asmeniškai man - tai geriausi "DUREX" firmos prezervatyvai.

  Pagrindiniai ir kertiniai šių prezervatyvų pliusai, lyginant su kitais "DUREX" prezervatyvais:

  1.- Labai, labai tvirtai laikosi ant varpos. Net ir ekstremaliausiose mylejimosi pozose nereikia bijoti, kad prezervatyvas nuslinks, tolygiai juda kartu su varpa mylėjimosi metu. Dėl to nereikia sukti galvos, ir gali atsiduoti tik meilės žaidimams

  2.- Kur kas ilgesnis seksas su mylimają. Vėlgi, tam tikrose pozose, esant stipriam susijaudinimui ir plonesniam prezervatyvui, reikia dažnai sulėtinti ir panašiai, save kontroliuoti, - o su šiais prezervatyvais, seksas kur kas ilgesnis, ir visose pozose gali laisvai atsiduoti savo mylimam žmogui, ir mėgautis kokybišku seksu. Bet nereikėtų apsigauti, šie prezervatyvai yra taipogi ploni, tik pagaminti iš standesnės medžiagos. Mano mylimajai, taipogi labai patinka.

  Labai rekomenduoju šiuos prezervatyvus.

smartadserver